Назад
Люстра для кухні (100+ реальних фото прикладів)

Навигация по разделу

Кухня повинна бути добре освітлена. При цьому важливо, щоб світло падало рівномірно і створювало відчуття затишку. Вибір люстри здійснюється відповідно до оформлення інтер'єру. Традиційно Підвісний світильник з абажуром є єдиним джерелом освітлення.

Даний варіант часто використовують в невеликих кухнях, де люстра розташовується над столом. Плафони можуть бути різними – паперовими, пластиковими, виконаними з текстилю та скла. Універсальність-козир даної моделі.

Стельові люстри добре поєднуються з лаконічними інтер'єрами і стилем модерн . Як правило, їх форма – сувора, геометрична. Непомітна елегантність, стримана колірна гамма – додаткові характеристики моделей.

Кухонний інтер'єр з нотками шику і химерності прикрашає класична люстра – підвісна, або у вигляді канделябра, декорована деталями зі скла, прикрашена ланцюгами і масивними елементами.

Люстри у формі квітів, декоровані листям і гілками, створюють флористичні композиції. Вони є елементами декору для кухні в стилі прованс , кантрі, Шеббі-шик.

У нашій фотогалереї можна побачити, як за допомогою люстри перетворюється кухонний інтер'єр. Ми пропонуємо різні варіації освітлення і беремо за основу стиль і колірну гамму.

Зараз читають
Тюль на кухню: плюси і мінуси, різновиди, реальні фото приклади
Тюль на кухню: плюси і мінуси, різновиди, реальні фото приклади
Який тюль для кухонного вікна вибрати. Різновиди, плюси і мінуси. Реальн ...
Як позбутися від харчової молі на кухні: народні засоби і профілактика появи.
Як позбутися від харчової молі на кухні: народні засоби і профілактика появи.
Звідки береться харчова моль? Ефективні способи позбутися від харчової м ...
Новое youtube видео