Назад
ТОП10 помилок при планування кухні

Навигация по разделу

Перш ніж почати ремонт на кухні, потрібно чітко розуміти що в підсумку ви хочете отримати. У вас повинен бути чіткий план тієї &171;ідеальної кухні&187; яку ви бажаєте. Але для початку потрібно ознайомиться з помилками які часто допускають при планування кухні.

1. Розстановка кухонних меблів уздовж однієї стіни призводить до подовження робочої поверхні. Це дуже незручно, оскільки в процесі готування доводиться постійно бігати з одного кінця в інший.


Найбільш оптимальним варіантом є конструкція у формі літери «П». Причому, холодильник, газова плита і посудомийна машина повинні розташовуватися якомога ближче один до одного. Загальна площа не зміниться, але процес приготування їжі стане менш трудомістким.

2. При плануванні інтер'єру кухні необхідно уникати вузьких проходів.

ширина проходів повинна бути не менше одного метра. Тільки за цієї умови буде можливо швидко і комфортно пересуватися між предметами, не боячись отримати травму, а також висувати ящики на повну довжину.

3. Дуже часто Кухонні підлоги і робочі поверхні уздовж стін покривають мармуром. Як правило, це мотивується красою і довговічністю даного матеріалу.

Але, при цьому треба враховувати, що натуральний мармур володіє дуже пористою структурою, внаслідок чого бруд і рідина проникають глибоко і їх практично неможливо видалити.

Фахівці рекомендують замість мармуру використовувати оббивку або покриття з граніту, керамічної плитки, штучного каменю або пластику.

Ці матеріали не менш красиві і довговічні, але при цьому набагато більш зручні в експлуатації.

4. Якщо ви хочете мати затишну і функціональну кухню, то вам краще позбутися від такого архаїзму як великий повітропровід.

Навіть якщо у вас газова плита і вентиляційний отвір розташовуються далеко один від одного, цю проблему легко можна вирішити за допомогою звичайної витяжки з вугільним фільтром. При правильній і грамотній установці, вона працює не гірше масивного допотопного воздуховода.

5. Серед сучасних дизайнерів особливою популярністю користуються стільниці зі скла. Незважаючи на естетичний вигляд, вони абсолютно не підходять для кухні.

Навіть найякісніше і міцне скло з часом покривається подряпинами. А якщо ви плануєте на цій стільниці ще й готувати, то будьте впевнені, вона дуже скоро втратить свій товарний вигляд.

Плюс, додатковою незручністю є неможливість класти прилади на поверхню, не викликавши при цьому характерного шуму, що не дуже зручно вранці, коли домочадці зазвичай сплять.

6. При оформленні кухні, слід уникати меблі, із занадто великими вбудованими ящиками. Незважаючи на гадану велику місткість, такі пристосування дуже незручні у використанні.

При заповненні банками і посудом вони стають дуже важкими, а надмірна довжина робить скрутним їх висунення вперед. Намагайтеся купувати меблі, з висувними ящиками не довше 90 сантиметрів.

7. Не секрет, що в гонитві за дизайном виробники часто нехтують елементарною зручністю. Саме наслідком даної тенденції стала поява на ринку величезної кількості аксесуарів і предметів побуту незвичайної форми. Наприклад, кухонні плити і раковини у формі еліпса, трикутника і т. д.

Подібні предмети, звичайно ж, можуть радувати око, але швидше за все, принесуть масу незручностей і будуть роками дратувати свого власника. Тому намагайтеся купувати предмети звичних класичних форм. Кухня-це не те місце, де варто жертвувати комфортом заради дизайну!

8. При розстановці кухонних меблів, намагайтеся передбачити місце для побутової техніки. Обійтися тільки вбудованими в меблі агрегатами, швидше за все не вийде. Тому повинні бути передбачені місця і розетки для маленьких електричних приладів (соковижималка, кавомолка, міксер і т.д.).

9. Найчастіше перебуваючи на кухні, стикаєшся з проблемою поганої або нерівномірної освітленості. Світильників повинно бути кілька і вони повинні знаходитися на різних рівнях.

Поряд з підвішеною на стелі люстрою, повинні бути світильники на стінах, лампа на столі і кілька освітлювачів над шафами. Також по кухні повинні бути зручно розподілені вимикачі.

10. На стільниці завжди має бути вільне місце. Господині просто необхідно оперативне простір між такими ключовими складовими кухні як плита, холодильник і раковина.

Вільний простір потрібно, наприклад, щоб покласти туди витягнуті з холодильника продукти або м'ясо, яке чекає оброблення.

Зараз читають
Новое youtube видео