Назад
Чорна спальня: 50+ фото прикладів і оригінальних ідей дизайну

Навигация по разделу

Спальня в відтінках Чорного для повного занурення в ніч. Жоден інший колір так не асоціюється з темним часом доби. Він розташовує до сну і сприяє виробленню мелатоніну. Тим, у кого буває бесснонніца, такий дизайн допоможе засипати швидше і не прокидатися вночі через надлишок світла.

У плані дизайну чорна спальня – сміливе рішення, яке неодмінно здивує гостей. Це варіант для любителів нестандартного. Тим, хто годинами сидів би під нічним небом, в такій кімнаті буде особливо комфортно. Тим же, у кого є схильність до депресії і перепадів настрою, краще звести присутність чорного до мінімуму і використовувати його лише як ненав'язливий акцент в інтер'єрі.

Поєднання чорного в дизайні спальні

Оригінально виглядає монохромна кімната. Застосовують різні відтінки і інтенсивність чорного в обробці стін, стелі. Меблі, картини і статуетки розставляють акценти. Цей колір поєднується з яскравими фарбами. Він використовується як основний або доповнюючий. Розглянемо, які кольори комбінують з чорним в дизайні спальні.

Білий

Така кімната для сну виглядає ошатно. Мікс чорного і білого часто зустрічається в повсякденному житті, це класика: смокінг і сорочка, Шкільна форма або діловий костюм. Такий контраст застосуємо і в кімнаті для відпочинку. Він надає урочистість спальні.

Використовують як однотонні кольори стін, так і чорно-білі візерунки на шпалерах або великий монохромний малюнок акрилом над ліжком. Ефектно виглядають чорно-білі картини в білих рамках, світлі меблі і статуетки на тлі чорних стін.

Рожевий

Це романтичний і гламурний варіант. Залежно від відтінків рожевого виходить різний настрій: яскравий – зухвалий і сміливий, пудровий – ніжний і спокійний.

Рожевий з чорним сподобається дівчинці-підлітку. У такому поєднанні може переважати ніжний колір стін, а чорний розставить акценти: полички, меблі, штори. Для молодої активної жінки підійде і зворотний дизайн, коли домінує чорний, а рожевий додає яскраві штрихи. Така спальня не здається похмурою.

Рожевий як фон особливо романтично виглядає, коли це шпалери з великим малюнком у вигляді квітів або візерунків. Акрилове покриття стін виграшно виглядає в силі модерн. Чорна стеля створює ефект нічного неба. Маленькі лампочки вечорами виблискують на ньому, як зірки.

Підкреслити геометрію дизайну можна, застосувавши буазері – панелі з дерева для оздоблення стін. Вони можуть бути рожевими або чорними. Ефектно виглядає, коли буазери контрастні кольором фону. Також одну зі стін фарбують чергуються смугами чорного і рожевого.

Сірий

Комбінація димчастих, палевих і темних відтінків цього кольору з чорним підійде для оформлення чоловічої спальні. Вийде лаконічний і холоднокровний стиль. Його доповнюють великими предметами декору. Сірий з чорним-це ідеальні кольори для лофт-дизайну. У його палітрі є відтінки, що нагадують блискучий метал або матовий бетон – неодмінні компоненти «гаражного», або індустріального стилю.

Сірий застосовують в оформленні жіночої спальні. Вибираючи світлі і перлинні відтінки як основу, можна створити ніжний дизайн зі стриманими чорними акцентами. Таке оформлення підійде для кімнати зі слабким освітленням.

Сірий – нейтральний колір, який не викликає сильних емоцій. Він заспокоює і знімає напругу, тому доречний в спальні.

Червоний

Несподіваний колір для спальні. Яскравий і збудливий червоний підходить для активних емоційних людей. Щоб оформити спальню в червоно-чорних кольорах, потрібно любити таке поєднання і не втомлюватися від нього. Тоді таке колоритне місце для нічного відпочинку завжди буде приносити задоволення. Це спальня з характером, але його можна формувати, адже різні відтінки червоного з чорним створюють як пристрасну і зухвалу, так і більш спокійну атмосферу.

Темно-червоні акценти на чорному тлі виглядають більш стримано і приглушено. Домінуючий червоний або кораловий червоний в поєднанні з чорними візерунками на шпалерах і темними меблями робить дизайн зухвало сміливим.

Якщо занадто яскравий дизайн спальні не підходить, але хочеться застосувати поєднання червоного і чорного, додають бежевий, кремовий або колір слонової кістки. Така кімната виглядає спокійніше. Візуально вона стає просторою і ошатною. Чорний і червоний використовують як акценти. Тоді приміщення не буде дратівливим. Стеля і підлога виконують в кремових тонах, шпалери, меблі і штори поєднують вершковий, червоний і чорний.

Бежевий

Це ніжний природний колір, що створює затишок. Бежевий візуально збільшує простір приміщення. Його різні відтінки від жовтуватого і карамельного до попелястого дають можливість створити теплий або холодний тон кімнати.

У дизайні спальні рекомендується використовувати 70% бежевого і 30% чорного. Тоді приміщення тепле і світле. Якщо переважає темний колір, в кімнаті буде похмуро. Яскравості бежевого не завжди достатньо, щоб створити освіжаючі акценти. Якщо ж хочеться переважання чорного, як доповнення вибирають світло-бежевий. Він краще відбиває світло і освіжає. Перлинні відтінки додають блиск.

Зелений

Цей колір більше за інших асоціюється з природою. Світлий зелений теплого тону заспокоює нервову систему, допомагає очам відпочити. Холодні його відтінки від малахітового до смарагдового тонізують.

Поєднання чорного і світло-зеленого роблять кімнату світлою, а темні тони зеленого створюють таємничу атмосферу. Якщо приміщення маленьке, використовують салатовий або теплий насичений зелений. Просторі приміщення з великими вікнами і в холодних відтінках зеленого не виглядають похмурими.

Така комбінація може бути застосована в екостилі. Одну або кілька стін прикрашають фотошпалерами з листям або лісом. Ексклюзивно виглядає художній розпис. Зелений прикрашає і спальню в стилі хай-тек. Стіни оформляють геометричними чорно-зеленими візерунками, вертикальними або горизонтальними смугами.

Чорні стіни і стеля з зеленими меблями і декором виглядає строго і офіційно. Стримана обстановка в більш темних тонах допомагає заснути швидше. А темні предмети на світлому тлі привертають увагу і гасять яскравість зелені. Такий варіант більш життєрадісний і розслабляючий.

Чорні меблі

Вона поєднується з більшістю кольорів і виділяється на яскравому тлі, створюючи акценти. Якщо хочеться замаскувати чорні шафи або тумбочки, їх ставлять на тлі чорних шпалер з візерунками. Так вони не виділяються.

Матова чорна меблі поглинає світло, виглядає таємничо і привабливо. Її застосовують в романтичному, класичному, готичному та інших стилях. Глянсове покриття підійде для дизайну хай-тек або модерн.

Чорні шпалери

Стіни, обклеєні паперовим або вініловим декором такого кольору, поєднують зі світлими стелею і підлогою. Кімната виглядає ошатною, просторою і світлою. Навіть якщо стіни глибокого чорного кольору, досить додати як доповнення більше кремового або теплого білого, і спальня буде ніжною. Холодний білий, дуже яскравий, може виглядати занадто контрастно і тому бадьорить. Це варіант для тих, кого не дратує така максимальна протилежність.

Ефектно виглядають не тільки однотонні чорні шпалери, але і принтовані варіанти з мереживним візерунком, лініями або білим малюнком. Спальня стає урочистою і романтичною.

Цікавий дизайн – градієнтне покриття стін. Використовують різний напрямок розтяжки кольору. Білий, починаючи зі стику зі стелею, поступово переходить в насичений чорний. Розтяжку також роблять зліва направо або навпаки, в залежності від місця розташування вікна. Коли світло потрапляє на білий, він виглядає яскравіше, а темний відтінок в тіні здається більш насиченим. Оригінально виглядає розтяжка по діагоналі від одного з кутів до протилежного.

Чорні штори

Такий текстиль поглинає світло, тому ідеальний для спалень, особливо якщо у вікна світять ліхтарі. Також щільні чорні штори не пропускають світло зсередини кімнати назовні, тому з вулиці не видно силуети і рух в кімнаті. Це не тільки умова для міцного сну, але і захист від цікавих очей.

Також для чорних штор в спальні застосовують легкий текстиль з бавовни, прозору органзу і мереживну тканину. На тлі світлих стін добре видно навіть легкий візерунок. Така прикраса віконних прорізів додає дизайну розкіш і ніжність.

Чорні штори поєднують з меблями або покривалом такого кольору. Іноді для гармонії досить невеликих елементів декору. Чорний малюнок на світлих шпалерах також створює колірну зв'язок з темними шторами.

Чорна стеля

Це нестандартно і тим привабливо. Матова чорна стеля виглядає як оксамитова ніч. Дивлячись у нього, буде легше заснути, оскільки він поглинає світло. Таке враження, ніби чорна матова стеля йде вгору в нескінченність.

Глянсове покриття виглядає багатим. Його блиск і відображення створюють святкову і романтичну атмосферу. Така чорна стеля не здається важкою. Це варіант для тих, хто хоче використовувати темний колір, але побоюється, що покриття буде візуально тиснути зверху.

Чорний стелю ідеальний для спальні в лофт - і хай-тек-стилі. Він виглядає благородно і створює відчуття захищеності. У поєднанні зі світлими стінами він не тисне, приміщення візуально стає ширше. Чорна стеля часто використовують в спальнях з високою стелею, тому що цей колір його візуально наближає.

Маленька чорна спальня

Невелика кімната не виглядає похмурою і тісною, якщо поєднувати кольори і фактури так, щоб візуально розширити простір. Глянцевий чорний стелю за рахунок дзеркального відображення і блиску ніби збільшує приміщення в висоту. Світлі стіни в комбінації з чорним стелею і меблями візуально розширюють спальню.

У маленькій спальні може переважати і чорний. Це варіант для любителів невеликих приміщень, в яких вони відчувають себе затишно і в безпеці. Якщо ж в маленькій чорній спальні хочеться розширити простір, зберігши домінування темного, на стінах малюють монохромні картини-обманки з ефектом перспективи. Також використовують геометричні візерунки, що йдуть вдалину. Так тісне приміщення сприймається більш просторим.

Дизайн і поєднання кольорів в чорній спальні кожен може вибрати на свій смак. Можливо домінування темного або ніжного відтінку. Навіть ті, хто віддає перевагу світлим кімнатам для сну, використовують чорний як акценти. Така комбінація виглядає ошатно і затишно. Повне занурення в ніч або легкий дотик до неї – в будь-якому варіанті чорна спальня незвичайна.

Зараз читають
Новое youtube видео