Назад
Об'єднання балкона з кухнею - фото приклади реальний інтер'єрів

Навигация по разделу

Власникам квартири або будинку, регулярно збирає гостей, не завжди вистачає для посиденьок кухонного простору. Місце для відпочинку і їдальні можна облаштувати на балконі. У нашій фотогалереї представлені різні варіанти об'єднання кухні і балкона і інтер'єрних рішень.

Перший варіант полягає в тому, щоб перенести їдальню на балкон. Це не тільки візуально розширює приміщення, але і надає незвичайний вид самій кухні. Додаткова перевага приєднання балкона-відсутність сторонніх запахів, атмосферність і інтимність обстановки.

Можна перетворити балкон в зону відпочинку, встановити там невеликий зручний гарнітур, крісла-мішки, плетені меблі. Апартаменти стануть набагато комфортніше, а кухонний простір – більш функціональним.

Що стосується колірної гами, вона може перегукуватися, або складати явний контраст. Не обов'язково оформляти обидві зони в одному тоні.

Додаткове джерело декору – система освітлення та інші елементи у вигляді картин і фотографій. Завдяки ідеї об'єднання, балкон може перетворитися в ексклюзивну територію і придбати нестандартний вигляд.

Зонувати кухню і балкон можна за допомогою французьких вікон, прозорих матових перегородок, арочних конструкцій.

Зараз читають
Тюль на кухню: плюси і мінуси, різновиди, реальні фото приклади
Тюль на кухню: плюси і мінуси, різновиди, реальні фото приклади
Який тюль для кухонного вікна вибрати. Різновиди, плюси і мінуси. Реальн ...
Як позбутися від харчової молі на кухні: народні засоби і профілактика появи.
Як позбутися від харчової молі на кухні: народні засоби і профілактика появи.
Звідки береться харчова моль? Ефективні способи позбутися від харчової м ...
Новое youtube видео