Назад
Біла глянцева кухня: 80+ фото прикладів, плюси і мінуси

Навигация по разделу

Дизайнери пропонують величезну кількість ідей для облаштування кухонь. Однак Біла глянсова кухня незмінно перебуває на піку популярності. Вона є справжнім уособленням легкості, свіжості і гармонії. У такому приміщенні навіть повітря здасться більш чистим, а сонячне світло наповнить яскравим сяйвом кожен її куточок.

Переваги та недоліки білого глянсового гарнітура

Такий варіант облаштування кухні має масу переваг:

  • Універсальність - більшість виробників пропонують великий вибір меблів для кухні саме в білому кольорі. До того ж, до неї дуже легко підібрати елементи декору та аксесуари. Меблі білого кольору ідеально поєднується з різними стилями інтер'єрів та оздоблювальними матеріалами, тому оформити кухню з її допомогою буде нескладно.
  • Відмінна колірна сполучуваність - білий колір легко комбінується з усіма існуючими відтінками, без обмежень. Білий колір в інтер'єрі кухні може виступати як в якості основного, так і в ролі додаткового колірного відтінку.
  • Різноманіття відтінків - як це не парадоксально, але білий колір складається з величезної кількості відтінків, які ідеально підходять для облаштування кухонь. Найбільш популярними є вершкові, молочні, кремові, пудрові, перлинні, цинкові тони. При виготовленні меблів для кухонь часто використовуються відтінки слонової кістки, яєчної шкаралупи, бавовни, топленого молока, льону, крейди, лілії і багато інших.
  • Благотворний вплив - це колір дуже добре сприймається людською психікою. Він не агресивний і не надокучливий. І навіть якщо білий колір на кухні трохи набридне, приміщення завжди можна урізноманітнити, додавши в інтер'єр кілька свіжих відтінків.
  • Практичність - білі глянцеві поверхні ідеально підходять для облаштування кухні, так як на них практично непомітні патьоки, відбитки пальців і бризки води. Будь-які плями, які з'являються на такій поверхні, господиня тут же витирає, тому гарнітур завжди залишається чистою &8212; в той час, як на темних фасадах плями непомітні, тому бруд на них поступово накопичується.
  • Функціональність - застосування білого кольору можливо в самих різних популярних стилях інтер'єрів. Цей колір ніколи не виходить з моди. Білий гарнітур з глянцевими фасадами буде популярним не тільки сьогодні, але і через багато років.

Що стосується недоліків білих глянцевих поверхонь, то їх практично не існує. Єдине, про що слід пам'ятати кожній господині — за таким гарнітуром доведеться доглядати більш ретельно, постійно підтримуючи його в чистоті.

Вибір матеріалів для облаштування кухні з білими глянцевими поверхнями

Експлуатація кожної речі, особливо з глянсовою білою поверхнею, залежить, в першу чергу, від матеріалів, з яких вона виготовлена.

Для облаштування кухні можна використовувати такі матеріали, як пластик - він абсолютно не боїться перепадів температур і підвищеної вологості, проте на ньому можуть швидко утворитися дрібні подряпини, через які глянсова поверхня втрачає свою привабливість.

Однак коштує такий матеріал недорого, і при необхідності, стару пластикову поверхню можна легко замінити на нову.

Масив дерева - відмінний матеріал з високими показниками міцності, довговічності і якості. Щоб отримати необхідну білу поверхню з дерева, слід використовувати тільки дорогі фарби від провідних виробників.

Такі фасади вимагають особливого догляду, тому доведеться купувати спеціальні засоби, щоб поверхня довгий час виглядала, як нова.

ДСП - один з найбільш доступних матеріалів, з якого також виготовляються білі глянцеві поверхні для кухонного гарнітура. Виглядає він досить гідно, і при цьому коштує недорого. Однак за якістю такий матеріал значно поступається масиву дерева, та й термін його експлуатації набагато коротше.

Вибір планування

Кутове планування - таке рішення облаштування відмінно підійде як для невеликих , так і для середніх розмірів кухонь. Важливо правильно встановити робочий трикутник так, щоб господині було максимально зручно готувати їжу.

Глянцеві білі фасади в даному випадку можуть бути і нижніми, і верхніми — таким чином, візуально приміщення буде виглядати більш просторим.

Тут можна подивитися  200 + фотографій кутового планування кухні .

Лінійне планування - цей спосіб облаштування інтер'єру, при якому весь гарнітур вибудовується уздовж однієї стіни, найчастіше таке планування вибирають власники  невеликих кухонь. Нижні і верхні Фасади гарнітура також краще зробити повністю білими, проте вони не повинні повністю зливатися зі світлими стінами.

Для облаштування робочих стільниць рекомендується використовувати синтетичний камінь світло-сірого або бежевого кольору.

Тут можна подивитися фотогалерею містить 150 + фото лінійного планування кухні .

Біла глянцева кухня з острівним плануванням - відмінний спосіб облаштування просторої кухні в заміському особняку. Гарнітур в ній може бути розташований будь-яким способом, проте посередині приміщення обов'язково присутній так званий «острів», з вмонтованою в нього побутовою технікою.

Білими в даному випадку можуть бути тільки верхні фасади, а відтінок нижніх слід вибирати відповідно до загальної колірною гамою інтер'єру.

Більш докладно про кухні з островом ми розповідали у цій статті .

Вибір стилю інтер'єру

Стиль хай-тек &8212; при обробці кухні в цьому стилі вітається використання промислової обробки: оголеною цегляної кладки, бетонних поверхонь, металевих елементів. Доречно буде виглядати білий наливна підлога.

Меблі повинна мати лаконічну форму, причому використовувати слід тільки найбільш функціональні предмети, надмірності тут не допускаються. Гармонійно в такому інтер'єрі будуть виглядати хромовані і скляні поверхні, легкі металеві столи і стільці.

Бажано, щоб така кухня була досить великою. Білий колір зробить її ще більш просторою, наповнить світлом і сяйвом. Яскравих кольорів в оформленні інтер'єру найкраще уникати, віддаючи перевагу приглушеним натуральним відтінкам з металевим блиском.

Стиль модерн &8212; щоб створити інтер'єр в даному стилі, необхідно ретельно продумати кожну деталь. Дуже часто цей варіант оформлення вибирають, якщо необхідно облаштувати кутова кухня . Меблевий гарнітур повинен відрізнятися плавністю ліній, в ньому можуть бути присутніми вкраплення самих різних кольорів, але вони не повинні бути занадто яскравими.

В обробці стін можна використовувати фактурну штукатурку, дорогі шпалери або гіпсові панелі. Атмосферу розкоші створять деякі важливі деталі: масивні вази з білими квітами, дорогий текстиль на вікнах, ліпнина на стелі.

Стиль мінімалізм &8212; такий дизайн підійде людям, які вважають за краще концентруватися на найголовнішому. Вітається максимальна функціональність кожного елемента інтер'єру, великі простори і сувора колірна гамма.

Білий колір в обробці стін, підлоги і меблів слід поєднувати зі строгими контрастними кольорами. Відмінним варіантом стане вибір лаконічного гарнітура з верхніми фасадами білого кольору, і чорним кольором нижніх фасадів.

Перевагу слід віддавати блискучим гладким текстурам, які збільшують візуально простір і відображають поверхні.

Від дрібних декоративних елементів найкраще відмовитися. Стіни можна обробити будь-якими матеріалами: штукатуркою, фарбою, шпалерами &8212; головне, щоб вони виглядали монолітними і однотонними. Можна використовувати такий варіант: світло-сірі стіни і стеля, і білосніжна лаконічна меблі.

Тут ви можете подивитися нашу фотогалерю містить в собі 100+ фото прикладів кухні в стилі мінімалізм.

Маленька глянцева біла кухня

Меблі для маленької білої кухні слід вибирати в залежності від стилю інтер'єру. Для приміщень в стилі прованс, класичний і модерн підійдуть гарнітури, виконані з натурального дерева або ДСП. Колір таких меблів може бути білим, бежевим, виконаним в будь-яких пастельних відтінках.

Облаштовуючи маленьку кухню в стилі хай-тек і мінімалізм , слід звернути увагу на меблі, виготовлені з сучасних синтетичних матеріалів. вітається велика кількість металу, глянцевих поверхонь і скла — вони допомагають візуально збільшувати простір.

Що стосується побутової техніки, то її вибір залежить тільки від смакових уподобань господаря кухні. У будь-якому випадку, краще вибирати зручні і практичні моделі, які відмінно вписуються в будь-який стиль.

Для інтер'єрів модерн і прованс підійде побутова техніка в ретро-стилі, для інших інтер'єрів можна вибирати сучасні варіанти в білому, світло-сірому кольорі, або в кольорі «металік».

В класичному інтер'єрі побутову техніку можна просто заховати за фасадами меблів. Ідеальним рішенням для маленької кухні буде вбудована побутова техніка.

Біла кухня, навіть коли вона маленька, виглядає більш просторою і світлою, і найчастіше не вимагає посиленого освітлення. Однак без освітлювальних приладів на ній все ж не обійтися. Вибирати їх рекомендується відповідно до стилю інтер'єру.

Наприклад, на кухні в класичному стилі буде чудово виглядати люстра у вигляді канделябра з лампочками, стилізованими під свічки. Вона повинна розташовуватися в самому центрі приміщення, над кухонним столом.

Для кухні в стилі прованс можна підібрати абажур з тканини теплих відтінків, або керамічні світильники білого кольору.

Кухню в стилі модерн прикрасить розкішний скляний світильник з «висульками», а для кухонь з інтер'єрами в стилі хай-тек і мінімалізм слід вибирати ультрасучасні моделі світильників — вони можуть бути або дуже простими і лаконічними, або мати складну геометричну форму.

Важливо пам'ятати — чим більше світла і білих глянцевих поверхонь в приміщенні, тим просторіше воно виглядає.

Щоб догляд за глянсовою білою кухнею був простим і легким, для її облаштування рекомендується вибирати матеріали, які легко миються. При обробці стін найкраще використовувати штукатурку, плитку, якщо шпалери — то тільки миються.

Щоб надовго зберегти білосніжний інтер'єр, слід робити експрес-прибирання щодня: протирати всі глянцеві поверхні вологими серветками, тут же усувати з'явилися на них плями.

Власників білих глянцевих кухонь може підстерігати одна небезпека — вона з часом здатна пожовтіти. Щоб цього не сталося, необхідно захищати приміщення від попадання прямих сонячних променів, використовуючи штори або жалюзі.

Якщо жовтизна все ж з'явилася, прибрати її поможе т розчин теплої води (2 склянки), оцту (1 склянка) і соди (1 ст.ложка).

Захищати білі глянцеві поверхні також слід і від жиру, для цього при готуванні потрібно обов'язково включати витяжку. Підтримувати кухню в ідеальній чистоті допоможе звичайна вода і рідина для миття посуду.

Протирати білі поверхні слід м'якою серветкою, уникаючи жорстких губок, які можуть залишити подряпини. Гарненько очистити керамічну плитку і міжплиточних шви допоможе спеціальна паста, приготована з харчової соди і оцту.

Як доглядати за білою глянсовою кухнею.

Корисні поради по догляду за глянсовою кухнею відео.

Біла глянцева кухня (реальні фото)

Зараз читають
Новое youtube видео