Назад
Кухня в стилі мінімалізм: реальні фото, меблі, колір, Вибір матеріалів

Навигация по разделу

Головна особливість стилю – це підкреслена порожнеча. Підходить для великих відкритих просторів. Інтер'єр не рясніє безліччю предметів. Тут відсутнє все, що ментально асоціюється з розкішшю: кришталеві люстри, велика кількість меблів, побутової техніки та посуду. Основна цінність-відчуття широти, навіть на найменших квадратних метрах

 

Присутні тільки необхідні речі. мінімалістична кухня - це повна відсутність аксесуарів . Навіть магнітик, привезений з подорожі, буде вкрай недоречний на суворій поверхні холодильника. Техніка, вбудована, а меблі без фурнітури. Людина, яка прийшла вперше, не відразу здогадається, де стоять чашки і взагалі чи можна тут що-небудь приготувати.

Використовуються переважно природні кольори. Для створення лаконічного і повітряного простору підійдуть всі відтінки білого і сірого, Бежевий, чорний, перламутровий, колір натуральної деревини. Тут може з'явитися яскрава пляма.

глянцеві фасади на кухні створюють додатковий простір.

Ще одна важлива характеристика – багато світла. у приміщенні, де складно на чомусь сфокусувати увагу, на перший план виходить освітлення . Його повинно бути дуже багато. Великі вікна не ховаються за фіранками, використовуються скляні перегородки і локальна підсвічування.

вікна можна не закривати шторами, щоб отримати більше світла.

На перше місце ставиться практичність. Вибір віддається на користь меблів і техніки, яка займає мінімум місця, але в той же час забезпечує максимум зручності в процесі готування або під час трапези.

Кому підходить

Мінімалізм – зовсім не відображення скромності бюджету. Сучасний і дуже оригінальний стиль вибирають натури творчі або схильні до філософських роздумів, не відволікаючись на обстановку.

Аскетичні дизайн-проекти підходять людям, які мріють відмовитися від маси предметів в інтер'єрі і прагнуть збільшити свій життєвий простір. Вони змушують розслабитися перевантажений мозок, що особливо цінують жителі мегаполісів.

Мінімалізм для тих, хто шанує ідеальний порядок і обтяжується нагромадженням речей. у такій атмосфері будуть відчувати себе комфортно господині, здатні обходитися одним багатофункціональним кухонним приладом замість декількох спеціалізованих.

на мінімалістичній кухні використовуються багатофункціональні прилади.

Підбір гарнітура

Основне правило – простота і функціональність. Строгий дизайн і бездоганна гладкість фасадів приховує наявність розумної фурнітури, продуману систему зберігання і чітку організацію шаф. Гарнітур часто вбудований-шафи і стіни утворюють єдину площину, в якій також вміщуються холодильник, панель і посудомийна машина. Підійдуть і кутові варіанти.

Побутова техніка вбудована в гарнітур і захована за фасадами.

Поверхні можуть бути матовими або глянцевими. Дверцята з прихованими ручками, або відкриваються при натисканні. Іноді ручки все ж присутні, вони прямолінійні, без різьблення і прикрас. Ніяких скляних дверцят на шафках для посуду. Дуже добре виглядають кухні без верхніх шаф.

Кухня без верхніх шаф виглядає більш легкою і затишною.

Якщо в гарнітурі не передбачені акценти, то колір його може бути ідентичний стін. А якщо потрібно виділити зону кухні – вибір за контрастними фасадами. Дуже популярна обробка екзотичним деревом.

Фартух

Може бути, як прозорим безбарвним, так і яскраво забарвленим, але без малюнка. Стильно виглядає гарнітур, коли фартух і стільниця виконані в одному кольорі. Що стосується матеріалу, обмежень немає: плитка, штучний камінь, загартоване скло.

доречно буде зробити фартух глянцевим і однотонним, без малюнка.

Стіл

В даний стиль вдало впишеться скляний стіл простої конфігурації. Він не буде перевантажувати простір. При бажанні його можна замінити на острів або барну стійку, яка плавно виходить з підвіконня. Стільці можуть бути найоригінальнішими, аж до кольорового пластику.

Стіни

Повинні бути ідеально рівними, будь то шпалери, фарба, штукатурка або панелі. Колірна палітра компонується з холодних нейтральних тонів. Тільки світла обробка стін створює ефект безмежного простору.

Вони можуть бути однотонними без малюнка або з непомітним абстрактним візерунком. Доречний рельєф. Допускається виділення обідньої зони за допомогою контрастної текстури, стилізації під дерево або цегла, або просто фарбування в інший колір.

світлі рівні стіни візуально розширюють простір.

Стеля

Зобов'язаний бути стриманим і монотонним, краще холодного білого кольору. Важливо дотримання прямолінійності і строгості. Не повинно бути бордюрів, барельєфів, ліпнини. Ідеальний глянсовий натяжна стеля.

Білий стильний стеля з точковим підсвічуванням &8212; ідеальне рішення для лаконічної кухні.
Багаторівневий натяжна стеля на кухні допоможе зробити зонування.

Пол

Покликаний підкреслити всю стриманість інтер'єру. Підійдуть лінолеум, кахель, керамограніт, ламінат, паркетна дошка. Але найулюбленіший варіант дизайнерів-глянцеві наливні підлоги, які створюють ідеально рівну поверхню. Вибирають за тими ж принципами: монохромність, простота і одноманітність.

Пол краще зробити з простим одноманітним малюнком.

Освітлення

Хоч мінімалізм і відкидає непомірність, до кількості світла це не відноситься. Функцію фокусної точки найчастіше виконує велика, але проста за формою люстра. Крім неї використовується точкове освітлення.

Підсвітити можна практично все: і стелю, і шафки, і навіть підлогу. Актуальними рішеннями можуть стати компактні лампи, витончені вбудовані або настінні світильники у вигляді геометричних фігур. Їх колір повинен бути співзвучний з основними кольорами інтер'єру.

підсвічування робочої зони робить кухню більш затишною і зручною.

Штори

Повинні поєднувати всі критерії стилю: функціональність, індивідуальність, непомітність і відсутність яскравих фарб. Прийнятні лише симетричні візерунки, прямі лінії, ромби та інші прості фігури.

Повністю виключаються складки, драпірування, дрібні декоративні елементи і строкаті забарвлення. Органічно впишуться римські або Рол-штори, а також білі японські штори з ледве помітним візерунком. Тканина повинна відповідати практичності і простоті догляду.

на кухні використовують практичні штори з простих матеріалів.

Декор

Ніяких вазочок, статуеток, мереживних серветок і подібних дрібниць. Більше простору і менше декору. Можливо лише дуже акуратне і грамотне його використання у вигляді ікебани, настінного годинника або інсталяції сучасного мистецтва. Один-два вазона з великими рослинами допоможуть розбавити нейтральну палітру і очистити повітря в кімнаті. Відмінним елементом декору може стати і сучасна витяжка.

витяжка як елемент декору на кухні в стилі мінімалізм.

В якому кольорі виконати

Стиль мінімалізму за визначенням своєму дуже обмежує колірну палітру. Інтер'єр може бути повністю однотонним або контрастним. іноді до двох основних додають третій акцентний відтінок. У будь-якому випадку більше 2-3 квітів не використовують.

Білий-король мінімалістичної кухні. У базову гаму включають також Сірий, Чорний, бежевий, коричневий. Фоном зазвичай стають світлі фарби або гра півтонів, які з графічною строгістю підкреслюються більш темним контрастним кольором.

Білий &8212; класика для мінімалістичної кухні.

В ролі акцентів можуть виступати червоний, помаранчевий, жовтий, зелений. Будуть доречні і популярні текстури-дерево, камінь, цегла, метал.

червоні акценти доречні на кухні в стилі мінімалізм.

Безперечна класика – повністю біла кухня. Помилитися при такому оформленні практично неможливо. Колір візуально розширює навіть найменший простір. До того ж він завжди залишиться в тренді.

білосніжний колір &8212; сміливе і оригінальне рішення для оформлення кухні.

Ще одне традиційне поєднання – чорний і білий. Така кухня вигідно буде виглядати у великому приміщення, а якщо місця недостатньо, чорний краще використовувати у вигляді деталей.

стильний контраст чорно-білої кухні

Універсальним вважається і коричневий колір. Ефектно комбінуються темний шоколадний і ніжний пісочний відтінки. А колір натурального дерева зробить кухню тепліше і затишніше.

пісочний і шоколадний кольори приносять на кухню теплий настрій.

Порада! на який би відтінок не робилася ставка, важливо розбавляти його світлим. Якщо це, наприклад зелений, то нехай він буде не кислотний, а фісташковий, м'ятний, оливковий. Тільки так можна домогтися відчуття свободи і легкості, якого вимагає мінімалізм.

М'який зелений відтінок надає кухні свіжість.

Розміри приміщення

Дана концепція прекрасно уживається на маленькій кухоньці в старій хрущовці, на суміщеної кухні-вітальні або в сучасній квартирі-студії. У випадку з невеликою кухнею, саме цей стиль, здатний візуально її збільшити, наповнити світлом і повітрям.

мінімалізм допомагає оптимально використовувати кожен куточок невеликої кухні.

Для маленьких габаритів необхідний проект максимально функціональної меблів, яка візуально розчиняється в просторі. Він створює оптимальну кількість робочих поверхонь і ховає в себе побутову техніку. У цьому випадку все необхідне в зоні досяжності, але на кухні панує ідеальний порядок.

функціональні меблі забезпечують повний порядок на кухні.

Мінімалізм в просторих приміщеннях не означає абсолютну відмову від чогось звичного. Це, перш за все, правильне зонування простору, яке може забезпечити барна стійка або обідній стіл. Можливе об'єднання цих двох предметів зі збереженням функціонального навантаження.

зонування лаконічною кухні за допомогою столу-стійки.

Цікавим рішенням стане комбінування оздоблювальних матеріалів. Наприклад, плитка на підлозі окреслює зону кухні, а у вітальні – ламінат. Такий же ефект створює різнорівневий стелю або стіни, обклеєні шпалерами різних відтінків або фактур.

Два види підлогового покриття витончено розділяє на зони кухню-вітальню

Якщо у вітальні буде традиційне освітлення, а в зоні кухні – вбудоване підсвічування, завдання поділу успішно виконана.

різні світильники це хороший спосіб відокремити обідню зону від робочої на кухні.

Таким чином, зменшення кількості меблів ще більше підсилює ілюзію просторової свободи навіть у великому приміщенні і ніяк не впливає на використання його за призначенням.

Переваги мінімалізму

Цей стиль підходить далеко не кожному і має на увазі не данину моді, а особливе сприйняття світу. Він занадто суворий і вимагає бездоганного почуття міри. Вся суть зводиться до індивідуальних потреб. мінімалізм – це інтер'єр, де немає речей, якими не користуються.

  1. Основна перевага – почуття свободи. Навіть в самій невеликій кімнаті зберігається свобода переміщення, а мінімалістичний меблі виключає відчуття здавленості. Прості форми і нейтральні кольори сприяють психологічному розвантаженню.
  2. Обмежена кількість предметів передбачає, що кожен з них повинен бути досконалим. Тобто можна насолоджуватися якістю, не розмінюючись на кількість.
  3. Незаперечним плюсом є і простота в прибиранні. У мінімалізмі нема чому збирати пил. Не потрібно протирати незліченні дрібниці. Закриті системи зберігання виглядають дуже акуратно.

Кухня в стилі мінімалізм (реальні фото приклади)

Зараз читають
Дизайн П - подібної кухні (90+ фото прикладів)
Дизайн П - подібної кухні (90+ фото прикладів)
Секрети оформлення інтер'єру П-подібної кухні з вікном посередині, без в ...
Бордова кухня: відтінки, колірне поєднання, стиль, фото
Бордова кухня: відтінки, колірне поєднання, стиль, фото
Бордовий в інтер'єрі кухні виглядає дуже виграшно. Він одночасно і яскра ...
Новое youtube видео