Назад
Прямі кухні - фотогалерея (150+ фото прикладів)

Навигация по разделу

Встановлювати уздовж двох-трьох стін величезні кухонні Гарнітури, що займають чималу частину приміщення, не завжди зручно. Та й не кожна кухня для цього підходить. Крім того, такий спосіб облаштування вимагає складних проектувальних рішень. Відмінним варіантом стане прямий кухонний гарнітур лаконічної форми, який ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.

Дати повне уявлення про подібний дизайнерському рішенні допоможуть вже готові проекти. Потрібно лише подивитися фотогалерею, зібрані воєдино, щоб гідно оцінити всі переваги такого інтер'єру. Сполучення строгих ліній, цікаві переплетення складних візерунків, гармонійні комбінація модульних систем, різні способи їх розміщення, різні колірні рішення і дизайнерські хитрощі — все це можна побачити тут.

Ознайомившись з представленими типами планування прямий кухні, можна повністю відтворити один з вподобаних варіантів, адаптувавши його під наявні умови. При бажанні, можна також комбінувати різні ідеї, доповнюючи їх власними задумами і створюючи унікальний інтер'єр прямої кухні.

Зараз читають
Як очистити тефлонову, чавунну, алюмінієву та мідну сковороду від нагару, жиру та іржі
Як очистити тефлонову, чавунну, алюмінієву та мідну сковороду від нагару, жиру та іржі
Як очистити сковороду від нагару. Способи видалення нагару зі сковороди. ...
Новое youtube видео