Назад
Мікрохвильовка на кухні: варіанти розміщення, реальні фото

Навигация по разделу

У наш час складно уявити кухню без мікрохвильової печі. У ній зручно розігрівати їжу, готувати страви, розморожувати продукти. Але куди ж її поставити щоб було зручно їй користуватися і при цьому вона не займала багато місця? У цій статті ми розглянемо популярні варіанти розташування мікрохвильової печі на кухні.

Місце в кухонному гарнітурі

В кухонному гарнітурі є місце під мікрохвильову піч. Про це потрібно подумати заздалегідь, коли замовляється або купується кухонний гарнітур.

Поставити на стільницю

Цей варіант є самим функціональним, так як ви можете встановити мікрохвильовку в будь-якому місці робочої поверхні, де вам це буде зручно. Цей спосіб буде найпростішим, просто простягніть руку.

Такий спосіб не підійде для маленьких кухонь , так як може позбавити господиню робочого місце на стільниці.

Виділення місця на полиці або підвішування за допомогою кронштейнів

Мікрохвильовку можна поставити на полицю. Її ви можете повісити самі або попросити людину яка може це зробити. Також не забувайте що поблизу повинна бути розетка для підключення приладу.

 

Можна підвісити мікрохвильовку за допомогою кронштейнів. В такому випадку розташувати техніку можна між верхніми шафками і стільницею, якщо є достатньо простору, висотою приблизно на рівні очей.

Такий спосіб дуже зручний і ефективний на невеликій кухні, де місця і так досить мало. Але і на великих кухнях такий варіант може гармонійно вписатися.

У будь-якому випадку слід пам'ятати, що мікрохвильовці потрібно простір навколо себе, і також не допускати можливості навіть найменших коливань техніки під час роботи.

Розташування під стільницею

До цього способу необхідно вдатися, в разі, коли інші варіанти ну зовсім не підходять під вашу кухню. Тому що саме по собі розташування на такому низькому рівні не зручно.

Місце над духовкою

Тендем духовки і мікрохвильовки &8212; дуже гармонійно виглядає на кухні. Кухня набуває додаткові нотки сучасності і витонченості.

У плані зручності користування ніяких питань і бути не може, тому що в такому варіанті мікрохвильовка знаходиться на рівні очей і забезпечує максимальний комфорт в експлуатації.

Розташування в стінній ніші

Даний спосіб не може існувати без попередньо підготовленого місця під час ремонту або при замовленні кухонного гарнітура. В іншому випадку, вам доведеться витратити зайві зусилля, коли в цілому вся кухня буде вже укомплектована. До того ж, можна пошкодити готову композицію під час ремонтних робіт.

Але по суті своїй, спосіб дуже навіть таки цікавий. Техніка стає в такому випадку захованої в більшості своїх габаритів, можна забезпечити легкий доступ. Але також слід не забувати про наявність розетки поруч і достатній простір навколо печі.

На холодильнику

Поставити мікрохвильову піч безпосередньо на холодильник &8212; ідея не найкраща. А вірніше, абсолютна неправильна як в плані безпеки, так і в плані зручності. Справа в тому, що холодильник має таку властивість, як вібрувати. І ця вібрація провокує невеликі коливання і руху всього, що на ньому знаходиться. І у випадку з мікрохвильовкою дані руху можуть привести до її поломки.

А в плані зручності логічно, що таке розташування занадто високе для постійного користування. Тому як в основному сучасні моделі холодильників мають велику висоту.

Єдиний випадок, в якому можна застосувати такий варіант, це якщо ваш холодильник маленький і над ним в деякій відстані може розташуватися поличка, куди в подальшому ви і поставите мікрохвильову піч. Але також не варто забувати про доступ до неї.

Розташування на підвіконні

Цей варіант досить поширений і часто застосовується, тому що це дуже вигідно і зручно, особливо якщо місця не вистачає. Але в такому випадку потрібно подбати про запобіжні заходи.

По-перше, підвіконня має бути достатньою шириною, щоб повністю вмістити мікрохвильову піч і залишити простір для циркуляції повітря навколо неї. А по-друге, в холодну пору року вам, швидше за все, доведеться постійно переміщати піч, тому що вплив її теплового випромінювання може привести до проблем з віконним склом. Та й рослини не зможуть вижити в такому середовищі.

Правильна установка &8212; довге обслуговування

Якщо ви хочете, щоб ваша техніка прослужила вам якомога довше, обов'язково врахуйте вищесказані рекомендації і зробіть правильний вибір в плані розташування. Виходьте з власних уподобань і можливостей кухні, а не керуйтеся тільки загальною думкою.

А якщо вас не влаштовує жоден із запропонованих варіантів розташування, то знайдіть затишний куточок для мікрохвильової печі в будь-який інший зручною для вас кімнаті.

Варіанти розміщення мікрохвильовки на кухні (реальні фото)

 

Зараз читають
Рейкова стеля на кухні: 20+ реальних фото прикладів
Рейкова стеля на кухні: 20+ реальних фото прикладів
Як вибрати рейкова стеля для кухні. Різновиди, таблиця з плюсами і мінус ...
Декоративна штукатурка на кухні: гайд за вибором, реальні відгуки, 30+ фото прикладів
Декоративна штукатурка на кухні: гайд за вибором, реальні відгуки, 30+ фото прикладів
Декоративна штукатурка в інтер'єрі кухні. Як вибрати, особливості догляд ...
Як відбілити кухонні рушники: 9 ефективних методів
Як відбілити кухонні рушники: 9 ефективних методів
9 ефективних способів відбілити кухонні рушники в домашніх умовах. Чому ...
Новое youtube видео