Назад
Кухня в єгипетському стилі: 30+ фото прикладів, правила оформлення

Навигация по разделу

Етнічні мотиви в оформленні інтер'єрів як ніколи популярні. Дуже часто використовують при оформленні різних приміщень найрізноманітніші культурні течії і національні традиції.

Часто створити етнічний інтер'єр не дуже важко &8212; пара тематичних аксесуарів, характерні кольори і матеріали.

Однак кухня в єгипетському стилі відноситься до одного з найскладніших стилів етнічної спрямованості: гранично важливо дотримуватися строгих канонів, інакше інтер'єр складно буде назвати дійсно єгипетським.

Характерні риси єгипетського інтер'єру

Основна складність оформлення кухні в єгипетському стилі в тому, що досить важко гармонійно поєднувати сучасні меблі та побутову техніку з традиційними мотивами Стародавнього Єгипту. Крім того, цьому стилю притаманні контрастні поєднання, багата і навіть химерна обробка &8212; оформити кухню так, щоб вона не виглядала занадто строкатою і недоладною не дуже просто.

чи зможете ви довго знаходиться в такому приміщенні?

Як приклад дизайнери часто використовують оформлення храмів Стародавнього Єгипту, тому нескладно припустити, що інтер'єр виходить дійсно розкішним. вам доведеться діяти в суворій відповідності з основними рисами цього стилю :

  • Єгипетський стиль не підходить для маленьких приміщень. йому притаманні масштабні рішення, які вимагають простору. Тому такий дизайн найкраще використовувати у великих кухнях.
  • Головна ідея єгипетського стилю &8212; це геометричність . У центрі кухні повинен розташовуватися коло, від якого і розходяться зональні і візуальні лінії. Домогтися такого ефекту досить складно. Втім, розписний підлогу або масивна кругла люстра цілком можуть стати гідною точкою відліку.
  • Всі форми повинні бути строгими і симетричними. ніяких розмитих силуетів, все повинно бути строго і витримано.
  • Віддайте перевагу вигнутим лініям &8212; меблі краще вибирати овальну або напівкруглу. намагайтеся уникати гострих кутів &8212; вони не надто характерні для цього стилю.
  • Віддавайте перевагу гладким матовим фактурам. ніякої шорсткості або занадто сучасного глянцевого блиску. Пам'ятайте, що ви орієнтуєтесь на Стародавній Єгипет.
  • Не бійтеся використовувати малі архітектурні форми. ніші, напівколони, всілякі арки, колони різних габаритів &8212; те, що в іншому інтер'єрі здасться недоладним і надмірним, тут дуже доречно.
  • Постарайтеся оформити Декоративні різьблені карнизи &8212; це цілком в характері цього стилю..

Як бачите, правила оформлення кухні в єгипетському стилі можна назвати досить строгими. Якщо ви хочете отримати дійсно автентичний інтер'єр, вам доведеться точно їм відповідати.

правильний Єгипетський інтер'єр виглядає дуже красиво.

Розберемо детально, що потрібно для того, щоб створити красиву кухню в єгипетському стилі.

Ідеальні колірні рішення

Слід визнати, що єгипетський стиль не відрізняється різноманіттям кольорової палітри. Занадто насичені, помітні тони для нього зовсім нехарактерні.

в оформленні відмовтеся від занадто яскравих тонів.

Традиційна Єгипетська колірна гамма досить сувора. Перш за все, це різноманітні відтінки жовтого &8212; шафрановий, золотистий, пісочний, грушевий, оливковий, гірчичний. Однак від занадто яскравих тонів, на зразок лимонного, вам швидше за все доведеться відмовитися.

Важливу роль на єгипетських кухнях відіграє білий колір. В якості самостійного, домінуючого відтінку він буде не дуже доречним. А ось як доповнення або фон для більш насичених тонів &8212; цілком підходить.

основою краще вибирати всілякі тони жовтого.

Використовуйте також природні контрастні білої і жовтої гамі тони. Це можуть бути різні подтона оранжевого, синього, зеленого.

Традиційні кольори для єгипетського письмена і малюнків &8212; теракот, шоколадні відтінки, чорний. Не використовуйте їх у занадто великій кількості &8212; краще оформити таким чином насичені мазки, розставивши колірні акценти.

Матеріали та варіанти обробки

Перш за все не забувайте про той факт, що Ви підбираєте матеріали для використання на кухні. Це означає, що як би вам не хотілося зробити дійсно автентичну обробку, необхідно враховувати властивості покриттів. Вони повинні бути міцними, надійними і добре переносити не найлегші умови експлуатації.

Відмінне рішення для оздоблення стін &8212; декоративна штукатурка . Ви можете вибрати суміш відповідного тону або в подальшому пофарбувати її самостійно, підібравши саме той колір, якого ви хочете домогтися.

стіни & 8212; основа грецького інтер'єру.

Попрацюйте з фактурою матеріалу. Декорують стіну вертикальними смугами, що імітують напівколони з єгипетською символікою. Назвати простим таке рішення не можна, проте варто визнати, що воно виглядає дуже ефектно. Якщо дозволяють габарити кухні, напівколони можуть бути справжніми &8212; наприклад з гіпсокартону. Правда, використовувати цей прийом можна тільки у великих приміщеннях.

Використовуйте для Колон фарбу, що імітує бронзу або позолоту. Однак врахуйте, що якщо переборщити з ними, то інтер'єр вийде занадто помітним, а тому позбавленим смаку. Вибирайте чисті тони і не перестарайтеся з декором.

прикрасьте стіни різьбленням та ліпниною.

Подумайте про стіни зі штучного каменю. Найкраще використовувати характерний для Єгипту Пісковик. Втім, добре зарекомендував себе і сланець. Такі стіни не потребують додаткового оформлення. Втім, ви можете прикрасити їх тематичними фресками, орнаментом або оформити спеціальні ніші.

Останній хід &8212; це не тільки красиво, але і дуже зручно.

Важливо : обережніше потрібно бути з шпалерами в єгипетському стилі. З одного боку, це найпростіший спосіб створити візуально схожий інтер'єр. Однак використання паперу & 8212; не самий традиційний для цього стилю спосіб обробити стіни.

Втім, ви цілком можете підібрати відповідні шпалери &8212; це не заборонено, просто не дуже вітається. Важливо, щоб якість принта була на високому рівні &8212; інакше замість красивого Стародавнього Єгипту Ви отримаєте дешевий кітч.

Що стосується стелі, то тут актуальні всі ті ж матеріали. Ви можете використовувати гіпсокартон для створення арок і складних конструкцій &8212; тут це дуже доречно. Непогано виглядатимуть і натяжні стелі & 8212; вибирайте ніжні пісочні і бежеві відтінки або ж замовте принтоване полотно.

подібні конструкції виглядають дуже автентично.

Ідеальне рішення для підлоги &8212; імітація каменю. Вибирайте керамограніт або паркетну дошку &8212; вони найкраще передають фактуру натурального матеріалу. Втім, добре підходить і керамічна плитка. А ось дерев'яна підлога в такому інтер'єрі навряд чи буде занадто доречним.

різьблений керамограніт в єгипетському стилі.

Як красиво оформити фартух

Фартух може стати справжньою окрасою кухні в єгипетському стилі. Вибирайте мозаїчну плитку & 8212; вона дозволить викласти на поверхні характерні єгипетські візерунки.

фартух можна прикрасити таким орнаментом.

Відмінне рішення &8212; скинали. Особливим чином загартоване скло з нанесеним принтом виглядає більш ніж ефектно.

Зверніть увагу: ми не рекомендуємо Вам використовувати популярні принти із зображенням єгипетських пірамід. Це, звичайно, дуже красиво, але мало має відношення до справжнього єгипетського стилю. Набагато краще виглядають автентичні письмена або схематичні зображення.

Єгипетські мотиви добре також передають прості природні тони. Дуже незвичайний хід &8212; імітація папірусу. Такий фартух точно приверне вашу увагу.

Меблі та текстиль

Одна з найскладніших завдань, які стоять перед вами &8212; підібрати відповідні меблі на кухню в єгипетському стилі. Поєднувати традиційні етнічні мотиви з сучасними меблями дуже складно.

Втім, якщо ви не обмежені в бюджеті ви можете виготовити гарнітур і столову зону за власним дизайн-проектом. Однак готуйтеся до того, що коштує вона буде чималу суму.

Єгипетські меблі. Але для кухні &8212; це якось занадто.

Якщо ви готові до таких витрат, зверніть увагу, що Меблі в єгипетському стилі повинна бути темних тонів, бажано &8212; з натуральної деревини.

Вітається наявність складної, витіюватої різьблення округлих форм. Ніжки можна зробити у формі лап тварин, а підлокітники крісел (ніяких барних стільців і табуретів !) у вигляді їх же силуетів.

Погодьтеся, такі меблі можуть виглядати дуже ефектно. Однак набагато більша ймовірність, що вона буде здаватися чужорідним елементом навіть в єгипетському інтер'єрі &8212; все ж не варто забувати про те, що ми оформляємо кухню, а не зал прийомів в Олександрійському храмі.

Якщо ви хочете більш елегантне рішення, рекомендуємо вибирати меблі з темної деревини, максимально простих форм. Відмовтеся від сучасної фурнітури.

такі меблі не дуже примхлива, але впишеться в інтер'єр.

Найскладніше справа йде з технікою. Погодьтеся, складно уявити сучасний духова шафа на єгипетській кухні. Тому намагайтеся максимально заховати всі побутові прилади &8212; в ідеалі їх зовсім не повинно бути видно.

Що стосується текстилю, то допустимо використання тільки натуральних матеріалів &8212; тонкої вовни, бавовни, льону. Ви можете залишити їх однотонними або вибрати з красивими принтами або вишивкою. Найкраще виглядають зображення папірусу, лотоса, пальмового листя. Крім того, не варто забувати про символізм &8212; наприклад, штори із зображенням сонця приманять в ваш будинок удачу.

Освітлення та освітлення

Для Стародавнього Єгипту стельові джерела освітлення були не дуже характерні. Найчастіше використовувалися настінні світильники. Тому відмовтеся від люстр на користь бра в характерному стилі. Віддайте перевагу тканинним або паперовим абажурам.

світильник може стати справжньою окрасою кухні.

Сміливе рішення для просторої кухні &8212; лампи, що імітують факели. Таке освітлення точно не залишить вашу кухню без захоплених відгуків гостей.

Однак потрібно враховувати, що для роботи на кухні такого приглушеного світла може бути недостатньо. Тому ми рекомендуємо встановити додаткове підсвічування над робочою поверхнею.

Елементи декорування і яскраві деталі

Без характерних для єгипетського стилю прикрас створити відповідний інтер'єр у вас навряд чи вийде.

Втім, проблем з вибором декору у вас бути не повинно &8212; напевно, кожен уявляє собі різні дрібниці в єгипетському стилі.

традиційні Єгипетський декор дуже різноманітний.

Перш за все це, звичайно, різноманітні папіруси. Ви можете повісити їх на стіни або поставити на полиці в тонких дерев'яних рамках.

Вибирайте ті, що прикрашені тонкими символами або картинами без глянцевого блиску &8212; останній надто вже явно видає сучасну підробку.

Гарне рішення &8212; фрески на стіни. Тут керуйтеся тими ж правилами.

Сфінкси, піраміди, екзотичні рослини, позолочені статуетки &8212; все це більш ніж доречно в єгипетському інтер'єрі.

Добре також буде виглядати не обпалена глиняний посуд &8212; не тільки красиво, але і дуже екологічно.

Фото кухонь в єгипетському стилі

Як Ви вже зрозуміли з цієї статті, єгипетський стиль &8212; досить своєрідне і суворе дизайнерське протягом, яке підпорядковується суворим правилам. Однак не варто вважати, що у вас не вийде створити гарний інтер'єр. Демонструємо вам фотопідбірку таких кухонь. Впевнені, вона надихне вас на дизайнерські звершення!

світлий інтер'єр в сучасному єгипетському стилі.
така раковина на кухні виглядає незвично, але витончено.
фартух з фрескою.
без прикрас нікуди.

використовуйте натуральні матеріали.
поєднання бежевого і чорного &8212; майже класика.
незвичайна люстра прикрасить єгипетську кухню.

колони завжди в тему.
експериментуйте з колірними поєднаннями.
імітація піщаних блоків з єгипетських пірамід.
фартух з нішею & 8212; стильний хід.
золотиста мийка? Цілком по-єгипетськи.
сучасна кухня з єгипетськими мотивами.
фартух може бути нейтральним, що імітує природний Пісковик.
Не забувайте про колони та масивні конструкції.
Фрески в єгипетському стилі виглядають досить епатажно.
ваше завдання підібрати округлі форми і природні відтінки.
більш сучасний інтер'єр з єгипетськими мотивами.

[autor_bq]

Зараз читають
Біла кухня з дерев'яною стільницею: 60+ фото прикладів
Біла кухня з дерев'яною стільницею: 60+ фото прикладів
Дизайн білої кухні з дерев'яною стільницею. Вибір кольору стільниці і фа ...
Біло-зелена кухня: 60+ фото прикладів, правила поєднання білого і зеленого кольору
Біло-зелена кухня: 60+ фото прикладів, правила поєднання білого і зеленого кольору
Дизайн кухні в біло - зеленому кольорі. Правила поєднання білого і зелен ...
Скіналі для кухні: поради щодо вибору і 100+ реальних фото прикладів
Скіналі для кухні: поради щодо вибору і 100+ реальних фото прикладів
У цій статті ми детально розглянемо можливі варіанти дизайну скіналі для ...
Новое youtube видео