Назад
Біла ванна кімната: 100+ реальних фото прикладів

Навигация по разделу

Визначаючись з кольором інтер'єру ванної кімнати, багато хто віддає перевагу білому. І такий вибір цілком виправданий. Білосніжні приміщення виглядають аристократично. Цей колір можна комбінувати з будь-якими іншими відтінками. Розглянемо дизайн білої ванної більш детально.

Особливості дизайну білої ванної кімнати

Білі інтер'єри мають як позитивні, так і негативні сторони. Їх потрібно проаналізувати перед прийняттям остаточного рішення.

Біла палітра сприяє візуальному розширенню простору. Вона підходить як для малогабаритних, так і для просторих ванних кімнат. Для створення білосніжного інтер'єру можна скористатися плиткою, панелями з пластику або пофарбованим деревом.

Велика частина представленого в магазинах сантехнічного обладнання від ванн до унітазів має білий колір. Воно відмінно гармонує з обробкою стінових поверхонь.

До позитивних моментів використання білого кольору в інтер'єрі санвузла відносять не тільки візуальне збільшення площі, але і поліпшене освітлення. З його допомогою можна візуально розсунути стіни, створити ефект високих стель.

Ванна кімната з таким оформленням не вимагає інтенсивного освітлення. Цей колір символізує чистоту і свіжість. Такі інтер'єри розташовують до комфортного виконання водних процедур.

На білих стінах практично непомітні розлучення, враховуючи високий рівень вологості в санвузлах, це значимий момент.

Білосніжний колір цінують за його нейтральність і лаконічність. "Освіжити" інтер'єр ванної, витриманий в такій палітрі, нескладно. Для цього достатньо скористатися декількома строкатими акцентами у вигляді рушників і підлогових килимків.

Білий колір поєднується практично з усіма стильовими рішеннями. Його можна вдало інтегрувати в класичний і сучасний інтер'єр.

Цей колір нейтральний, тому він сприяє розслабленню, позбавляє очі від напруги, благотворно впливає на функціонування мозку, налаштовує на позитивний лад.

У Білого є не тільки позитивні, але і негативні особливості.

Деякі власники будинків і квартир його уникають через «санітарного» ефекту. Чимало людей каже, що у них він викликає асоціації з лікарняними палатами. Холодна палітра білого і правда виглядає не дуже затишно, але цю проблему можна вирішити.

Інший мінус пов'язаний з маркостью. На білих меблів і поверхнях відразу стають помітні навіть невеликі темні плями. Приміщенням з таким дизайном потрібні регулярні прибирання.

В оформленні ванної кімнати можна використовувати різні відтінки білого. Холодна палітра дійсно виглядає "санітарно", але є ж ще кремова або наближена до неї. Подібне оформлення зробить приміщення затишним.

В тренді блакитні тони білого, що надають інтер'єру свіжість і лаконічність.

За основу оформлення можна взяти кремово-білосніжний або золотисто-білий колір. У подібних інтер'єрах можна застосовувати декоративні елементи будь-якого кольору, наприклад коричневого або фіолетового.

Якщо перевага віддана блакитним або сірим тонам білого, то декор повинен формуватися з деталей в таких же тонах.

Який стиль підійде для ванної кімнати в білому кольорі?

Інтер'єр білої ванної важливо зробити не тільки красивим, але і практичним. Для цього потрібно правильно визначитися зі стилем. Білий хороший тим, що гармонує з різними напрямками. Розглянемо особливості його використання в поєднанні з найпопулярнішими стилістиками.

Мінімалізм

Багато власників будинків і квартир приймають рішення про оформлення своїх ванних кімнат в стилі мінімалізму. Предмети меблів і елементи декору в цьому випадку потрібно використовувати по мінімуму.

Машинку для прання білизни зазвичай маскують інсталяцією. Щоб не втратити обсяг, створюють 1-2 фокусні точки, наприклад, ставлять раковину з мармуру білого кольору або купіль незвичайної конфігурації.

В білому кольорі в минималистичной ванній можуть бути витримані стіни і сантехніка.

Сучасний

Білосніжний колір досить часто використовується в сучасній стилістиці. Її головні особливості полягають в комфорті, лаконічності і функціональності. В обробці бажано поєднувати білий колір з іншими, наприклад, з сірим або шоколадним.

Колірна гамма повинна бути спокійною, необхідно простежити за тим, щоб меблі не надто виділялася.

Класичний

У класичних інтер'єрах білому також є місце. Головне, не обробляти стінові поверхні в нейтрально-білій палітрі. Необхідно застосовувати додаткові тони, наприклад, біло-рожевий. На стінах бажано зробити молдинг з оригінальною текстурою, оформити обшивку під мармур.

Хай-тек

Для відтворення хай-тека насичений білосніжний колір рекомендується поєднувати з чорним або мармурово-сірим. Бажано зробити підсвічування по контуру стелі. Меблі потрібно використовувати функціональну-це одна з фішок хай-тека.

Лофт

Лофт чудово підходить для скромних за розміром ванних кімнат. На стіну можна встановити панелі з ПВХ-матеріалу, що імітують білу цегляну кладку. На одну зі стін варто повісити дзеркало квадратної форми. Допускається використання дерев'яних меблів.

Екостиль

В останні роки в моду увійшла модна екостилістика. Її головна особливість полягає в застосуванні матеріалів натурального походження. Стіни можна обробити деревом, пофарбованим в білосніжний колір.

Меблі потрібно вибирати просту і одночасно функціональну. Якщо стіни білосніжні, її колір може бути світлим сірим. При наявності малюнка в обробці поверхонь вітається використання білої меблювання. Предмети обстановки з дерева органічно доповнюють стиль і привносять нові фарби в дизайн приміщення.

Прованс

Білий колір досить часто використовується в прованської стилістиці. Бажано, щоб у нього був рожевий відлив. Як обшивки для стін застосовують керамічну плитку або пластик, що імітують кладку під цеглу або деревину.

Бажано використовувати меблювання з дерева з округлими краями, вона додасть інтер'єру по-домашньому затишний вигляд.

Бохо

Білому кольору знайдеться місце і в бохо-стилістиці. Цей напрямок багато в чому нагадує екодизайн, але є і деякі відмінності. На підлогу укладають кахель зі східним малюнком. Таке оформлення надає інтер'єру шикарний вид.

Скандинавський

Без білого кольору складно уявити скандинавську стилістику, що підкорює своєю витонченістю. У такому дизайні не повинно бути численних декоративних елементів. В інтер'єрі скандинавської ванній будуть органічно виглядати дерев'яні композиції.

Доповнити білий колір в дизайні можна за рахунок ніжних блакитних відтінків або деревних. У скандинавській стилістиці потрібно використовувати точкове освітлення, як і в мінімалізмі.

Арт-деко

В інтер'єрі білої ванної, витриманої в дусі арт-деко, повинна бути якісна сантехніка. Обов'язково включіть в оформлення елементи золотого і срібного кольору, блискучі поверхні, відмінно гармонують з білосніжним кольором.

Кантрі

У кантрі-інтер'єрах білий колір поєднують з червоними, смарагдовими і помаранчевими відтінками. У такому дизайні буде вдало виглядати натуральна рослинність, меблі з дерева або плетені. Цей напрямок не сприймає колірної монохромності, в оформленні активно застосовуються малюнки на плитці. Візерунками можна прикрасити як стіни, так і підлогове покриття.

Модерн

Модерн – стиль, який вибирають романтично налаштовані натури і справжні естети. У декорі приміщення можуть застосовуватися матеріали натурального і штучного походження. Головне, щоб вони не були чисто білими. У модерні потрібно використовувати ніжні пастельні відтінки, поєднання білого з бежевим. Ще одна особливість цього напрямку-Плавні м'які лінії, велика кількість світла в приміщенні.

З якими кольорами можна поєднувати білий колір у ванній кімнаті?

Білий колір в інтер'єрі санвузла поєднується практично з усіма відтінками, цим він і хороший. Перерахуємо кілька найпопулярніших варіантів. Контрастні колірні комбінації змушують інтер'єр грати новими фарбами.

Чорний

Чорно-білий дует один з найпоширеніших. На тлі білосніжних стін і меблювання будуть мати гарний вигляд темні декоративні елементи – це можуть бути килимки, рушники або укладена в шаховому порядку плитка на підлозі.

Сірий

Сіро-біле поєднання може застосовуватися в будь-яких стилях. Найчастіше таку комбінацію використовують в мінімалізмі і хай-тек-стилістиці. Цікаво виглядає прийом, коли три стіни роблять світлими, а одну фарбують в сірий колір.

Синій

Комбінація білого кольору з синім трендова. За рахунок такого поєднання створюється «морська» атмосфера. Елементами декору в інтер'єрі можуть служити мозаїка, штори і різні приналежності для прийому водних процедур, наприклад мильниці або рушники. На поличках у ванній часто розставляють красиві морські раковини, великі камінчики.

Коричневий

Поєднання білого кольору з коричневим в інтер'єрі ванної вважається безпрограшним. Така комбінація зазвичай використовується в класичній стилістиці. Коричневий колір уособлює комфорт і затишок з безпекою. Деякі вважають цей колір похмурим, але в дуеті з білим він виглядає респектабельно.

Дерево

Білий інтер'єр санвузла можна зробити більш виразним за рахунок деревних відтінків. Стіни, наприклад, оформити білосніжною плиткою, доповнивши їх дерев'яним покриттям підлоги. Головне, монтувати підлогу акуратно, обов'язково подбати про відразливою вологу просочення. Можна оформити деревом одну зі стін, наприклад, ту, що розташовується навпроти дверей.

Інші комбінації, в тому числі більш яскраві, також можуть використовуватися, білий колір вважається одним з найбільш «уживчивых».

Біла плитка в дизайні ванної

Біла плитка в магазинах представлена у великому асортименті. Для оздоблення стін відмінно підходить керамограніт. Можна також використовувати скляну плитку.

Визначаючись з дизайном, беріть до уваги загальну стилістику інтер'єру.

Оригінально виглядає поєднання плитки різних форматів і розмірів. Щоб нівелювати ефект монотонності, спробуйте великий і маленький кахель. Сполучення можуть бути самими різними: від звичайних плиток з мозаїкою до великих з кабанчиком.

Тут багато що залежить від фантазії, індивідуальних побажань і розмірів ванної кімнати.

Білосніжна плитка прекрасно підходить для зонування окремих ділянок, наприклад частини стіни або душової кабіни.

Виробниками пропонуються монохромні варіанти, декоровані дрібним і великим малюнком.

Підлога та стеля

Плиткою у ванній можна декорувати не тільки стіни, але і підлогу. Перевагу в цьому випадку рекомендується віддавати кераміці або керамограніту. Кращим рішенням вважається підлогу, що контрастує з відтінком стінових поверхонь.

В обробці підлоги у ванній також можна використовувати натуральний камінь, вологостійкий ламінат або лінолеум.

Від застосування білої плитки в якості підлогового покриття краще утриматися, так як вона занадто мазка.

На тлі білосніжних стін будуть чудово виглядати темні і кольорові відтінки. Бажано домогтися поступового переходу.

Стелю у ванній можна зробити пластиковим або вибрати натяжна полотно. У другому випадку краще зупинитися на глянсовою конструкції, особливо, якщо приміщення малогабаритне. Але тут багато що залежить від стилю, в якому витриманий інтер'єр.

Оригінально виглядають навісні конструкції, доповнені освітленням. Колір стелі може бути нейтрально-білим, виграшно оттеняющим м'які відтінки стінових поверхонь і підлоги. Підсвічування по периметру доповнить композицію.

Білосніжна ванна кімната може бути досить затишною. Необов'язково оформляти інтер'єр в холодній палітрі, перевагу потрібно віддавати теплим відтінкам. Важливо правильно підібрати обробку, подбати про внесення яскравих акцентів. Якщо ретельно все продумати, інтер'єр вийде шикарним, власники будинку і їх гості будуть користуватися ванною з великим задоволенням, милуючись навколишнім простором.

Зараз читають
Кухня з низькою стелею: практичні поради з оформлення і 40+ фото інтер'єрів
Кухня з низькою стелею: практичні поради з оформлення і 40+ фото інтер'єрів
Приклади оформлення кухні з низькою стелею. Вибір матеріалу для оформлен ...
Кутова кухня з барною стійкою: 50+ реальних фото прикладів
Кутова кухня з барною стійкою: 50+ реальних фото прикладів
Дизайн кутовий кухні з барною стійкою. Вибір стилю і форми гарнітура. Ви ...
Кутова малогабаритна кухня: переваги і недоліки, особливості планування, реальні фото
Кутова малогабаритна кухня: переваги і недоліки, особливості планування, реальні фото
Розберемося у всіх нюансах планування кутових малогабаритних кухонь, осо ...
Як вибрати електричну варильну панель і на що звертати увагу при її покупки
Як вибрати електричну варильну панель і на що звертати увагу при її покупки
Як вибрати електричну варильну панель для будинку. Плюси і мінуси, практ ...
Новое youtube видео