Назад
Спальня в теплих тонах: 90+ фото прикладів та ідей оформлення

Навигация по разделу

Кожна людина прагне максимально упорядкувати своє житло. Для цього закуповується необхідні меблі і техніка, робиться свіжий ремонт. Внутрішнє оздоблення приміщення впливає на настрій мешканця, на його почуття комфорту і безпеки. Спальня-то важливе місце, де людина щоночі відновлює сили, щоб днем знову зануритися в буденну суєту. Інтер'єр спальні в теплих тонах допомагає розслабитися і відчути затишок.

Для яких людей підходять спальні в теплих тонах?

Спальні в приглушених, спокійних тонах зазвичай вибирають люди в зрілому віці. Яскраві, кричущі кольори схильні вибирати Підлітки або студенти, які відчувають потребу в зовнішньому самовираженні.

Людина, обтяжений роботою і сім'єю, в спальні бажає просто відпочити, тому теплі тони — оптимальне рішення для інтер'єру. Вибір кольорової палітри може залежати не тільки від вікової категорії, але і від темпераменту людини: навряд чи меланхолік витримає тиск червоного або кислотно-жовтого кольору в своїй кімнаті.

Вибираємо колір

В першу чергу, для створення красивого інтер'єру в теплих тонах потрібно визначитися з колірним рішенням. всі кольори мають кілька характеристик:

  • Колірний тон-спектр, в якому знаходиться колір (синій, зелений, червоний);
  • Насиченість-глибина кольору, що виражається яскравістю або бляклістю;
  • Колірна температура-Теплий або холодний колір;
  • Яскравість-наявність світлини у однакових кольорів;
  • Светлота тони — світлий або темний тон.

Потрібно пам'ятати, що сприйняття кольору залежить від кількості світла в приміщенні і від психофізичного стану людини.

В цьому випадку вибір кольору відбувається згідно з такою ознакою, як температура, яка залежить від відтінку кольору. В основі теплих кольорів-червоні і помаранчеві домішки. Холодний отримують додаванням до базового кольору Синього.

Колірна палітра в теплих тонах:

  • Бежевий;
  • Білий;
  • Коричневий;
  • Червоний;
  • Пастельний;
  • Рожевий;
  • Жовтий;
  • Помаранчевий.

Вибираючи інтер'єр спальні в теплих відтінках, потрібно враховувати насиченість кольору. Основний тон зробити світлим-так ви додасте легкості і візуально розширите простір. Темні кольори підійдуть для додаткових деталей антуражу, створення відчуття наповненості. Категорично не підійдуть яскраві, насичені кольори — вони обтяжують сприйняття і служать іншим дизайнерським рішенням.

Класична палітра:

  • Помаранчевий-гарбузовий, абрикосовий;
  • Коричневий-охра, шоколад, ваніль;
  • Червоний-гранатовий, Багряний, тиціановий;
  • Жовтий-банановий, гірчичний, золотистий.

Вибираємо меблі в теплих тонах

Спальна кімната не потребує великої кількості меблів. Досить придбати зручне ліжко, пару тумбочок для дрібниць, місткий шафа або комод. Якщо ви хочете, щоб кожна деталь в кімнаті ідеально вписувалася в задуманий інтер'єр, то варто звернути увагу на стиль, колір і матеріал кожної речі. Приємно перебувати в кімнаті, в якій немає відволікаючих і важких квітів, безглуздою і зайвих меблів.

Основним предметом меблів у спальні є ліжко. Вона займає досить багато місця і першою звертає на себе увагу. Її колір повинен гармоніювати із загальним світлим тоном приміщення: молочний, кавовий, ванільний. Затишку додасть меблі з дерева. Вона має нейтральні кольори, приємну поверхню і натуральний запах.

Для створення контрасту із загальним світлим відтінком підійде дерево темного кольору:

  • Насичений венге;
  • Глибокий махагон;
  • Приглушений кедр;
  • Універсальна вишня.

Якщо хочеться витримати інтер'єр в більш рівних тонах, то до світлих стін і текстилю підійде дерево нейтральних кольорів:

  • Вільха;
  • Бук;
  • Горіх;
  • Білий ясен.

Які шпалери вибрати для спальні в теплих тонах?

Вибирати шпалери потрібно, відштовхуючись від габаритів Вашої спальної кімнати. Так ви зможете правильно обіграти простір. У великій кімнаті можна поклеїти тільки однотонні шпалери або зробити акуратне панно за допомогою фотошпалер або шпалер з візерунками.

У маленькій кімнаті краще візуально не перевантажувати стіни, тим більше що в ній і так Основне місце буде займати меблі. Для спальні в теплих тонах шпалери найкраще вибирати світлих кольорів-у вас з'явиться більше варіантів для створення акценту на меблях, текстилі і декорі.

Різноманітні варіанти ви зможете знайти серед паперових шпалер. Вони не тільки бюджетні, але і досить просто клеяться на стіни. Бамбукові шпалери, як і вінілові, допомагають приховати на стінах невеликі нерівності, але складаються, на відміну від других, з одного шару і поступаються в звукоізоляційних властивостях.

Вінілові шпалери служать дуже довго, а ось паперові легко рвуться і швидко вигорають. Завдяки дешевизні і багатій різноманітності, паперові шпалери не шкода буде змінити, якщо захочеться освіжити інтер'єр.

Підлога та стеля

Класичним варіантом для такої спальні є світлий натяжна стеля. Хтось віддає перевагу оштукатуреному стелі. На ньому витончено може виглядати акуратна ліпнина. Але така стеля потребує регулярного оновлення, так як на ньому можуть виникати тріщини, осипання штукатурки. Стеля темного кольору слід робити тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що він ідеально впишеться в загальний дизайн приміщення.

Підлоги можна покрити недорогим, але довговічним лінолеумом. Бажаючі зробити підлогу стійким до вигорання і забруднень кладуть ламінат. Паркет-дороге покриття з натурального дерева, він чудово виглядає і добре тримає тепло. Для кімнати підійдуть як світлі, так і темні тони. При бажанні можна покласти на підлогу м'який килимок — він додасть затишку в спальні.

Штори

Текстиль створює в кімнаті атмосферу затишку і тепла, а штори — один з головних елементів. Перш ніж купувати штори, треба визначитися з потребами. Для краси підійде легка, Довга тканина для гардини.

Якщо потрібно захиститися від сонячних променів, вибирайте щільні римські або рулонні штори, які підійдуть для невеликого вікна. Для великого вікна і з метою затінити занадто світлу кімнату потрібно вибирати щільну тканину для портьєр. Наприклад, блекаут-штори, які складаються з трьох шарів: світловідбиваючого, білого і зовнішнього.

Вибір кольору штор залежить від того, на чому ви хочете зробити акцент. Гармонійно виглядатимуть штори, виконані в одному кольорі з текстилем для ліжка. З відтінком штор можуть перегукуватися і декоративні елементи: подушки, килим, Картини, Вази. Щоб розбавити пастельні тони спальні, можна вибрати штори яскравіше.

Штори з натуральних матеріалів (льон, бавовна, ситець) добре пропускають свіже повітря, екологічно чисті і не збирають пил. На оксамитові штори дуже швидко осідає пил, тому їх потрібно регулярно прати, що зробити непросто, так як тканина примхлива.

Освітлення

Для освітлення недостатньо звичайного денного світла. Саме освітлення може скрасити вогкий день за вікном, додати яскравості в темний час доби, особливо взимку. Якщо світло точно підібраний до дизайну кімнати, приємне вплив від знаходження в спальні забезпечено.

Малодоступна для природного світла кімната особливо потребує ретельного підборі світильників зі зручним регулюванням яскравості і кольору. Виграшно виглядають в спальній кімнаті торшери і бра: в їх світлі зручно читати і відпочивати, а ще вони можуть стати гідним елементом декору. Лампи з теплим спектром жовтуватого відтінку підвищують колірну насиченість м'яких тонів. Таке світло приємний для людських очей і асоціюється з сонячним.

Який стиль вибрати для спальні в теплих тонах?

Теплі тони універсальні, тому що використовуються практично у всіх стилях оформлення інтер'єру. Вибір залежить від індивідуальних естетичних уподобань.

Класичний

Досить простий у виконанні, але виглядає елегантно і зручно. Оформлення приміщення витримується в спокійних кольорах, де переважають бежевий, коричневий і золотий. Така спальня призначена виключно для відпочинку.

Цьому сприяють правильний підбір і розстановка меблів в композиційної симетрії, використання м'якого освітлення і натуральних матеріалів. Для класичного стилю важливо підкреслити візуальну значимість стін і підлоги.

Підлога покривається паркетом або паркетною дошкою. Для декорування використовуються молдинги, широкі плінтуси, обшивка стін, кесонні стелі. Ліжка, тумбочки і шафи повинні бути з дерева: вишня, горіх, червоне дерево. Текстиль використовується з натуральних тканин з легким декором. Настільний світильник і бра мають традиційне оформлення. Вікна прикрашають штори з ламбрекенами і бахромою.

Бохо

Стиль, який створює максимальний затишок в спальні і багатий на теплі відтінки кольорів. Світлі стіни, старовинні потерті меблі, яскравий декор — характерні деталі бохо. Прикрасами служать свічки, макраме, пір'я, плетені кошики, подушки. Текстиль має різну фактуру, поєднує легке і важке. Якщо правильно вибрати і скомбінувати численні елементи стилю, ви створите колоритний інтер'єр, а грамотно розставлені предмети не створять відчуття захаращеності.

Модерн

Цей стиль є кращим для тих, хто відчуває себе комфортно з мінімальною кількістю речей у великому просторі. Додати теплоти можна стінами пісочного або кавового кольору. Декор не рясніє різноманітністю-часто це стриманий торшер на металевій ніжці, дзеркала, картини сучасних художників, Сукуленти. Стеля натяжна зі світловими приладами, а на підлозі — рельєфний ламінат. Завершеність стилю надають важкі, щільні штори.

Японська

У ньому переважають натуральні кольори, особливо коричневий колір і його відтінки. Стиль Простий і функціональний, без зайвих декоративних елементів. Розбавити теплу монотонність можна картиною з японським живописом, віялом або парочкою статуеток.

Світильники вибирати об'ємні, кулястої або прямокутної форми. Меблі також краще витримувати в стилі: низька ліжко, мініатюрні столики, перегородки. Стеля прикрашається дерев'яними перекладинами, в які можна встановити світлові прилади. У такій спальні має бути багато відкритого простору. Замість штор на вікна встановлюються жалюзі або японські штори. Японський стиль воліють люди, схильні до духовних практик і занурень у власні думки.

Бароко

Розкішний стиль з химерними елементами меблів і декору. В оформленні використовуються теплі тони, зокрема, Золотий. Шпалери використовуються з дрібним малюнком, що не виділяються із загального кольору. Майстерно зроблена ліпнина прикрашає стелю, на якому розташовується пишна скляна люстра. Узголів'я ліжка, дзеркало, приліжкова банкетка, столи нагадують про часи царів і цариць. Насолоджуватися відпочинком в такій спальні зможуть любителі справжнього лиску.

Варіантів обробки спальні в теплих тонах безліч. Головне, розуміти, як з розумом використовувати такі універсальні відтінки. Якщо немає мети дотримуватися єдиного стилю в інтер'єрі спальні, то корисно знати, як працюють кольору Один з одним і в поєднанні з різною меблями і декором.

Зараз читають
Картини в інтер'єрі кухні: 12 порад щодо вибору, фото приклади
Картини в інтер'єрі кухні: 12 порад щодо вибору, фото приклади
Як правильно вибрати картину для кухні. Практичні поради щодо вибору, фо ...
Спальня в темних тонах: дизайн і 90+ фото прикладів
Спальня в темних тонах: дизайн і 90+ фото прикладів
Як оформити спальню в темних тонах. Стилі, дизайн і 90 + фото прикладів ...
Новое youtube видео