Назад
Червоно біла кухня: 85 фото, поєднання кольорів і дизайнерські рекомендації

Навигация по разделу

Кухонний інтер'єр в червоно-білому варіанті – сучасна яскрава ідея стильного дизайну улюбленої кухні. Такий інтер'єр неодмінно підбадьорить з ранку за сніданком, а при прийомі гостей буде виглядати святково і елегантно.

Головне, чітко знати композиційні прийоми оформлення, визначити пропорцію кольору гарнітура і оздоблення стін.

Кому підійде ідея креативного дизайну в червоно-білому кольорі

Вибір кухні з червоним кольором є сміливим рішенням для людей, які не визнають нудьгу і буденність.

Наш настрій теж підвладне впливу навколишньої атмосфери, особливо колір робить сильний вплив на розумову активність і життєдіяльність людини, спонукаючи до прагнення пізнати нове і цікаве.

« Yeamake/Shutterstock.com»

Психологи рекомендують поєднання червоного і білого в дизайні тим, у кого нерішучий, сором'язливий характер. Це допоможе стати сміливіше і впевненіше в собі, зарядить позитивом і енергією на весь день.

Важливо! якщо ви страждаєте гіпотонією, вам краще утриматися від червоного кольору в приміщенні, так як він підвищує тиск і може негативно позначитися на стані організму.

Переваги кухні в червоно-білому поєднанні

Вирішивши організувати інтер'єр в даному подвійному поєднанні, Ви отримаєте наступні плюси:

  • Оригінальний, стильний дизайн кухні шикарно виглядає на кухні, буде радувати власників і неодмінно запам'ятається гостям.
  • Червоний колір позитивно впливає на життєвий тонус, піднімає настрій, корисний для підвищення тиску.
  • Безліч різних варіантів дає можливість працювати з різними колірними акцентами в сучасних меблів, обробці стін і стелі, аксесуарами і яскравою посудом.
  • З'являється можливість скорегувати невелике кухонний простір, якщо зробити білий колір основним в приміщенні.

Досягти таких достоїнств можна лише в тому випадку, коли знайдений баланс кольору, правильно розподілені пропорції і виділений основний тон. Як це зробити, розглянемо далі.

Для великої за площею кімнати, переважаючий червоний колір стане візуально наближати предмети, що додасть приміщенню затишку і гармонії. Але занадто велика кількість яскравого може підвищити тиск, викликати агресію в спілкуванні.

У такому випадку важливо знайти баланс у відтінках, наприклад, зробити білий колір основоположним. Світла кухня невеликого габариту буде здаватися більше і просторіше, а яскраві акценти червоного внесуть родзинку в обстановку.

Розглянемо чотири основні комбінації червоно-білого дизайну, кожен з яких дає певний перцептивний ефект:

1. Червоний низ кухні і білий верх є виграшною композицією, так як не буде виглядати нудно. Контрастні тони добре виглядають на глянсовому гарнітурі. Двоколірний варіант дозволить гармонійно витримати загальний стиль кухні, додасть приміщенню презентабельності і ефектності. Важливо знайти плавний перехід кольору один в інший, щоб він доповнював один одного, а не виглядав нав'язливо.

2. Червоний верх і білий низ. такий варіант робить обстановку невагомою, візуально розширює стіни. Вибирати стільницю і стільці краще темних тонів, щоб надати гармонію загальному враженню. Різких контрастів можна уникнути, якщо вибирати тони понейтральнее, наприклад, використовувати приглушений червоний тон.

4. Експериментуємо з кольором, додавши чорного. всі три кольори чудово доповнюють один одного, але дизайнери не рекомендують використовувати більше трьох кольорів. Наявність чорного має бути рівномірно розподілено по всьому периметру. Шпалери підбираємо світлі, щоб не перевантажувати композицію, найкраще підійдуть однотонні сірі, з рівною фактурою.

5. Нотки сірого вигідно розбавлять контрастні відтінки , так як сірий колір універсальний. Такий колір дозволить підібрати цікаву колірну схему для проекту.

Як вибрати фартух для двоколірної кухні?

Фартух є основоположним елементом серед інтер'єру, необхідно відповідним чином вписати його в загальну атмосферу, як можна гармонійніше.

Кілька рекомендацій:

  • Підійдуть стандартні варіанти кольору фартуха, що збігаються з тоном стільниці, або складові йому контраст, тобто білий фартух і червона стільниця і навпаки.
  • Стільниця з матеріалу, що імітує натуральний камінь, гармонійно виглядатиме в поєднанні з білим фартухом.
  • Вибираючи світлі тони як для фартуха, так і для стільниці, не використовуйте прямий колір. Краще підібрати приглушений світло-бежевий або світло-сірий.
  • Шахова плитка чорного з червоним – смілива ідея оформлення. Можна таким візерунком оформити фартух, але стільницю потрібно виконати світлим тоном.
  • Надати оригінальності і яскравості можна ненав'язливим орнаментом червоного по білому, в цьому випадку одну з деталей теж слід нейтралізувати.

Вибираємо штори

Текстиль для вікон грає важливу роль. Штори можуть як підкреслити вишуканість кухні, так і не підійти за забарвленням. вибираємо штори , враховуючи насиченість загального тону в приміщенні. При глибокому, яскраво-червоному кольорі, на вікна краще повісити однотонний світлий текстиль, що врівноважує загальний план композиції.

Також, під тон шторам, можна підібрати скатертину на стіл, повісити рушники або вибрати м'які сидіння для стільців того ж кольору. Цікавим варіантом можуть бути Чохли для стільців, які можна потім поміняти на інші, освіживши при цьому інтер'єр.

Червоно біла кухня фото

Зараз читають
Дизайн спальні без вікна: нюанси оформлення і 50+ фото прикладів
Дизайн спальні без вікна: нюанси оформлення і 50+ фото прикладів
Як правильно оформити інтер'єр спальні, в якій немає вікна. Вибираємо ме ...
Дизайн маленької ванної кімнати: 150+ реальних фото прикладів
Дизайн маленької ванної кімнати: 150+ реальних фото прикладів
Корисні рекомендації з облаштування маленької ванної кімнати. 150 + реал ...
Новое youtube видео