Назад
Вітальня білого кольору: 170+ реальних фото прикладів та ідей оформлення

Навигация по разделу

Білий колір символізує легкість і чистоту, його ще називають кольором аристократів. Таку палітру завжди використовували при оформленні особняків багатих людей. Цей колір присутній в різних стилістиках, де потрібна невагомість і лаконічні обриси. Інтер'єр вітальні, витриманий в білому кольорі, сприяє розслабленню і заспокоєнню. У такому приміщенні приємно опинитися після складного трудового дня, порадіти комфорту.

Особливості оформлення вітальні в білому кольорі

Білий інтер'єр має кілька особливостей, серед них є і позитивні, і негативні. Перших, звичайно, більше, і їх потрібно враховувати на етапі оформлення.

Білі стіни зі стелею сприяють візуальному збільшенню простору. Такі поверхні інтенсивно відбивають світлові промені, тому кімнати здаються більш просторими.

Світлі відтінки не набридають так швидко, як це трапляється з насиченими кольорами. Вони не» приїдаються " погляду і не перевантажують очі.

Білі стінові поверхні, стеля і предмети обстановки чудово гармонують з будь-якими іншими квітами. Декоративні елементи дають можливість створювати оригінальні відтінків комбінації.

Велика кількість білого кольору сприяє створенню спокійної атмосфери, завдяки якій легко знайти душевну рівновагу.

До переваг світлих відтінків зараховують і їх сполучуваність з різними стилістиками. І в класичному, і в сучасному дизайні вони виглядають актуально.

Світлі поверхні можна порівняти з полотном, на якому працюють фахівці з інтер'єрного дизайну. Вони виступають основною для створення незвичайних візерунків, реалізації предметів обстановки в оригінальних відтінках і формах.

Для білосніжних стін і стелі нескладно підібрати оздоблювальний матеріал. У цьому кольорі представлений широкий асортимент покриттів.

Таке оформлення чудово підходить людям, які люблять часто міняти обстановку. Для перетворення інтер'єру досить замінити аксесуари, і приміщення стане виглядати по-іншому.

Світлі відтінки часто використовують в приміщеннях, підданих зонування. Навіть якщо меблів у вітальні багато, такий колір предметів обстановки дозволить уникнути враження захаращеності.

Білий колір універсальний і в модному плані. Його зараховують до класичних. Власники будинку зможуть протягом багатьох років милуватися своєю вітальнею, радіти тому, що її дизайн відповідає модним віянням.

Дотримуючись тонкощі оформлення, можна створити оригінальний інтер'єр.

Біле оздоблення кімнат підкорює своєю функціональністю в поєднанні з лаконічністю. Білосніжні деталі виглядають стильно і респектабельно.

Така палітра візуально розширює простір, тому чудово підходить для малогабаритної вітальні.

Її часто вибирають люди, які бажають уникнути зайвих витрат на зміну обстановки.

Який стиль вибрати для вітальні в білому кольорі?

Вітальню в білому кольорі можна оформити в різних стилях, тут все залежить від індивідуальних побажань і розмірів кімнати.

Скандинавський

Скандинавський зараховують до «світлим» стилям. Стіни поряд з стельової поверхнею обов'язково фарбують в білий колір. Центральним елементом інтер'єру у вітальні виступає великий світлий диван прямокутної форми, доповнений квітчастими подушками і килимом з ідентичним візерунком.

Орнамент килимового покриття може бути геометричним. Крім квадратних форм в скандинавських інтер'єрах зустрічаються також круглі. Це може бути камін, світильники або журнальний столик.

Кантрі

Біла вітальня в стилі кантрі також виглядає непогано. У такому дизайні часто використовують колоди в декорі стельової поверхні. У переважній частині інтер'єрних деталей простежується контраст-каркас диванів і крісел може бути виготовлений з темної деревини, а оббивка бути світлою.

В такі інтер'єри чудово вписуються бежеві фіранки і жалюзі з дерева. Популярністю користуються світлі журнальні столики квадратної конфігурації. Стільниця може бути скляною.

Мінімалізм

Мінімалістичну вітальню важливо не перевантажувати меблями. Суть концепції полягає в підкресленні відкритого простору. Пріоритет віддається низьким світлим диванів, білосніжним стін. Яскраві деталі можуть бути присутніми в таких інтер'єрних елементах, як полички, вази, фіранки.

Головною рисою стилю є компактність, яку вони підкреслюють. Телевізор і камін часто монтують в спеціальні ніші в стінових поверхнях.

Прованський

Білий колір – невід'ємна складова прованських інтер'єрів. В оформленні вітальні можна зустріти як чисто білий колір, так і розбавлений бежевими, сірими деталями. Теплі версії сірого зустрічаються в дизайні дерев'яної меблювання. У пріоритеті плавні лінії, в Провансі складно відшукати різкість. Більш затишною вітальню роблять штори з квітковими візерунками.

Бароко

Ще один стильовий напрямок бароко поєднує в собі білосніжний і споріднені йому тони. Стіни зі стелею часто роблять кипельными, а меблі має більш теплою забарвленням, що проявляється в оббивці. У комбінації з білим застосовується прикраса меблювання та інших елементів обстановки золотими вставками. Вони підкреслюють шик цієї концепції.

 

Дерев'яні меблі нерідко доповнюють різьбленням і складними малюнками. На вікна вішають портьєри з щільної тканини, найчастіше білі зі строкатими малюнками.

Арт-деко

В інтер'єрах віталень, витриманих в дусі арт-деко, білосніжну меблі часто комбінують з кольоровою. Світла оббивка крісел і кольоровий диван чудово доповнюються фіранками в такому ж кольорі. Вдалою вважається комбінація сірого з чорним. До особливостей стилю арт-деко також зараховують ромбовидні, квадратні, смугасті візерунки. Вони об'єднують в собі відразу два контрастних відтінку.

 

Телевізор зазвичай інтегрують в нішу на акцентної стінці.

Для облагороджування стін використовують фрески і ліпнину. У просторих приміщеннях, якщо дозволяють фінанси, роблять складні кесонні стелі. Натяжні полотна також можуть використовуватися, їх декорують карнизом з малюнком. Серед інших особливостей даного стилю можна виділити меблювання з позолотою і різьблену деревину.

 

Характерними елементами античного дизайну є колони зі статуетками. Можна зробити їх декоративну імітацію, встановити бюсти. З аксесуарів застосовують вази з амфорами, декоровані міфологічними мотивами.

Лофт

В білій гамі може бути витримана і лофт-вітальня. Кімната в цьому випадку повинна бути просторою. Світлі стінові поверхні чудово гармонують з темним покриттям підлоги, акцентну роль відіграє стінка з цегляною фактурою.

Меблювання в цій стилістиці може володіти різними, не дуже лаконічними формами. Найчастіше підбирають білі предмети обстановки. Особлива увага приділяється підбору освітлювальних приладів, що представляють собою Підвісні світильники з плафонами з пластика або скла.

З якими квітами поєднується білий колір в дизайні вітальні?

Білий колір в дизайні вітальні поєднується практично з усіма кольорами. Назвемо комбінації, які вважаються найбільш вдалими і популярними.

Сірий

Сіро-білі інтер'єри виглядають стильно. Схожі монохромні відтінки створюють вдалий дует, який надає шарм обстановці. Щоб інтер'єр був комфортним і затишним, білі відтінки можна замінити вершковими. Поєднання білого з сірим зазвичай вибирають люди, яким не до душі надто строкатий дизайн.

Чорний

Досить часто зустрічаються інтер'єри віталень, витримані в чорно-білій палітрі. Але домінувати обов'язково повинен білосніжний колір, а темний служити доповненням.

Венге

З білим кольором чудово поєднується відтінок венге. Ця комбінація вважається безпрограшною. Відтінок венге зазвичай має деревина, її використовують для оформлення просторих віталень, витриманих в класичному дизайні.

Синій

Ще одне цікаве рішення – синьо-біла вітальня. У більшості випадків таку комбінацію використовують в морській стилістиці.

Що виконати в білому кольорі у вітальні?

В білому кольорі у вітальні можуть бути витримані поверхні, меблі і штори.

Білі шпалери

Чисто білі шпалери використовують рідко, пріоритет віддають покриттям з квітковими, геометричними та етнічними візерунками. Нейтральний білосніжний фон дозволяє експериментувати з різними фактурами.

Білі штори

В колір стін можна підібрати фіранки. Підходить як чисто білий варіант, так і з малюнками. Відтінок штор може гармоніювати з предметами обстановки або аксесуарами.

Більш ніжно виглядають перламутрові фіранки, гардини відтінку «слонова кістка». Багатьом подобаються портьєри з тканини, що володіє м'яким блиском і переливами.

Можна також використовувати чорно-білі штори, але в грамотних пропорціях. Це безпрограшний варіант для дизайну вітальні.

Біла стеля

Стелю у вітальні можна зробити натяжною або гіпсокартонним, варіант з класичною побілкою також допускається.

Фарбу вибирають для бездоганно вирівняних поверхонь. У випадку з натяжними полотнами не потрібно займатися вирівнюванням. Такі стелі дозволяють маскувати комунікації, в них можна інтегрувати світильники.

Білосніжне натяжна полотно може володіти матовою або глянсовою фактурою, близькою до дзеркальної.

Біла підлога

Біла підлога у вітальні служить посиланням на інтер'єри будинків, що належали аристократам. Найчастіше мова йде про дерев'яному пофарбованому покритті. Є ще мармуровий варіант або його імітація. Плитку у вітальні стелити небажано, але таке оформлення можливо. Її поверхня повинна бути глянсовою.

Білий шафа

Білий шафа в інтер'єрі вітальні виконує одночасно дві функції – практичну і декоративну. При бажанні можна придбати меблі, декоровану фотодруком. Яскрава пляма дозволить сформувати ефект контрасту, урізноманітнити обстановку.

Білосніжна меблювання підкорює своєю елегантністю. Вона може бути виконана з пластика, деревини або МДФ.

Ефектно виглядають дзеркальні шафи-купе і білосніжні модульні стінки.

Білий диван

Домогтися візуального збільшення простору можна серед іншого і за рахунок білосніжного дивана зі шкіряною оббивкою. Його рекомендується доповнити столом з вибіленого дуба, буфетом з різьбленням, простим комодом.

Диван може бути звичайний прямокутний або кутовий. Не завадить доповнити його світлими кріслами. Для малогабаритної вітальні вибирають міні-диван і пуфи, щоб не захаращувати кімнату.

Маленька вітальня кімната білого кольору

Біла палітра-ідеальний вибір для оформлення малогабаритної вітальні. Він сприяє візуальному розширенню простору, підняття стель, додавання світла.

Якщо вікна кімнати виходять на південну сторону і влітку в ній жарко, пріоритет віддається прохолодним відтінкам з синім або сірим відливом. Вони привнесуть свіжість в обстановку.

Для приміщень з вікнами, що виходять на північ, рекомендується вибирати білий, наближений до кремового або бежевого. Фаворитами в цьому випадку стають теплі відтінки.

Білу малогабаритну вітальню найкраще оформити в дусі мінімалізму або хай-тек-стилістиці. Простота в поєднанні з функціональністю – головні критерії планування невеликого за розміром приміщення. В основі цих напрямків лежить білий колір. Можна також розглянути варіант з прованським дизайном.

Головне – не захоплюватися декором і масивними фактурами, інакше простір буде перевантаженим.

Зонування кімнати можна виконати за допомогою легких перегородок або пропускають світло конструкцій.

Якщо планування дає таку можливість, малогабаритну вітальню можна об'єднати з кухонним приміщенням, коридором або балконом.

Складне освітлення, що налічує кілька рівнів, забезпечить максимальний комфорт. Додатковому посиленню ефекту посприяють поверхні зі скла, дзеркала.

Зараз читають
Кухня кольору слонової кістки: 100+реальних фото інтер'єрів
Кухня кольору слонової кістки: 100+реальних фото інтер'єрів
Дизайн кухні кольору слонової кістки. Багатогранність відтінків, Краса і ...
Новое youtube видео