Назад
Дизайн кухні з темною підлогою: 70+ реальних фото прикладів

Навигация по разделу

Вибір поєднаних кольорів – одна з найскладніших і найцікавіших частин сучасного дизайну. Темна підлога в цій частині житлового приміщення став одним з важливих його напрямків. Він може бути виконаний з найрізноманітніших матеріалів, виграшно виглядаючи і в обстановці «під старовину», і в сучасному інтер'єрі.

Плюси і мінуси темного статі в дизайні кухні

Одні і ті ж властивості, що характеризують темні поверхні, в різних ситуаціях можуть розглядатися і як переваги, і як недоліки.

Плюсами темного статі виступають:

  • Об'єднання предметів інтер'єру шляхом візуального «стягування» їх до центру, що надає якусь завершеність композиції.
  • При розподілі на зони великих приміщень таке дизайнерське рішення допоможе встановити акценти на найважливіших «острівцях уваги».
  • Надання респектабельності і дорожнечі будь-якому приміщенню, створення надійного і фундаментального образу. Подібні асоціації виникають завдяки роботі підсвідомості людини, який, стоячи на темній підлозі, психологічно відчуває себе більш впевнено, асоціюючи покриття подібного кольору з землею.
  • На покритті, виконаному в інтенсивних відтінках, будь-які меблі виглядає виграшно, перетворюються навіть найпростіші стільці і крісла.
  • Дешеві матеріали, що застосовуються в декоративній обробці в такій колірній палітрі, виглядають більш дорого.
  • Теплі відтінки, властиві темним кольорам, здатні створювати відчуття затишку і комфорту у вашій кухні.
  • Використання темного підлогового покриття допоможе вирівняти колірний дисбаланс в приміщенні, особливо в тому випадку, якщо воно має нестандартні розміри.
  • Дає можливість втілювати в життя будь-яку дизайнерську ідею, тому як подібні колористичні рішення гармонійно вписуються в будь-який із сучасних дизайнів.

Можна сказати, що недоліки темного статі буквально лежать на поверхні.

До них відносяться:

  • Візуальне зменшення простору. Якщо ваша кухня і так мала, то не варто ще більше «красти» її габарити, перефарбовуючи підлогу.

Важливо. якщо на кухні у вас присутній білий гарнітур, то темна поверхня, на якій він встановлений, тільки підкреслить елегантність і лаконічність загального звучання інтер'єру. Світлі меблі не дасть «з'їсти» квадратні метри.

  • Темна підлога складна в догляді. До того ж на ньому відмінно помітний все сміття. Крихти, розлучення від води, краплі олії – все це постійно буде нагадувати про необхідність регулярних прибирань. Частково вирішити проблему допоможе покриття з малюнком під мармур, павутину або рельєф дерева. На ньому розлучення будуть менш помітні. До того ж, можна придбати робот-пилосос, який в силу конструкції стежить за чистотою, не залишаючи розлучень і плям.
  • У холодну пору року і при похмурій, дощовій погоді інтер'єр кухні з темним підлогою здатний погано позначатися на настрої і навіть може стати причиною виникнення депресивних станів у людей, патологічно схильних до цього.

Який колір кухонного гарнітура вибрати, якщо підлога темна?

Оскільки кухня вважається одним з найважливіших функціональних приміщень в будь-якому будинку, де відбувається не тільки приготування їжі, але і часто зустріч гостей, її інтер'єр повинен бути особливим. Темна підлога завжди прикрашає приміщення. Але не варто забувати і про інші елементи обробки, прогадавши з якими, запросто можна зробити похмурим і похмурим навіть найвдаліше дизайнерське рішення.

Розглянемо колірні варіанти обробки кухні, які найвигідніше будуть гармоніювати з темним покриттям підлоги. Величезну роль в дизайні грає вибір гарнітура, який повинен гармонійно вписуватися в загальний вигляд функціональної кімнати.

Біла кухня

Сяюча білизною кухня виглядає дорого і респектабельно. Такий інтер'єр забезпечений рядом незаперечних переваг: використовуючи білий колір, можна значно розширити простір в зоровому плані. Це допоможе зробити просторою навіть саму крихітну кухоньку.

Також таке колірне рішення буде ідеальним в приміщенні з недоліком природного освітлення. Воно допоможе зробити кухню більш світлою. А тандем з темним підлогою додасть глибини корисного простору. Тим більше що подібне поєднання є класикою дизайну. Адже світлі меблі з ніжною, красивою фактурою найвигідніше підкреслюється саме темним підлогою.

Довідка . Чи не намагайтеся перенаситити інтер'єр додатковими квітами. Це може викликати психологічний дискомфорт.

Але навіть саме ідеальне рішення з часом може набридати, тому важливо періодично міняти окремі елементи декору. Це буде надавати нового звучання усталеному образу кухні.

Речі, які потрібно замінити, можуть стосуватися:

  • Шторки;
  • Тюль;
  • Скатертина;
  • Серветки;
  • Рушники;
  • Матерчаті прихватки.

Головне в даній ситуації, не руйнувати обраної гами.

Сіра кухня

Існує думка, що сірий інтер'єр за своєю суттю нудний і одноманітний. Однак цей стереотип ґрунтується на сприйнятті сірості як синоніма безликості і одноманітності. Насправді дизайн кухні, оформлений в таких тонах, виглядає як стримане пишність. З огляду на закони колористики, сіру кухню рекомендується поєднувати з темним підлогою.

Жоден інший колір не може похвалитися одночасно нейтральністю і багатогранністю. За допомогою різних відтінків сірого в обстановку можна привнести шлейф шику, нудьги, строгості, лаконічності або легкості. Щоб уникнути монохромности в поєднанні з темним підлогою, рекомендується вибирати сіро-сріблясті кольори меблів та інших елементів декору.

Бежева кухня

Бежевий колір також прийнято вважати класикою. Він багатогранний і підходить для облаштування інтер'єру будь-якого приміщення. Цей тон для оформлення кухні може виступати в якості основного, ідеально доповнюючись глибоким переходом темного підлогового покриття.

Увага. Бежевий колір має масу різновидів, що дає більше можливостей для його використання.

Переваги оформлення кухні в бежевому кольорі:

  • Відтінок знаходиться в тренді завжди, тому Ваш ремонт залишиться актуальним протягом довгого часу;
  • Допомагає створити затишну домашню атмосферу;
  • Вдало вписується в будь-які стилі, будь то класика, хай-тек або мінімалізм;
  • Візуально розширює простір і підходить для невеликих приміщень;
  • Має багато варіацій.

Важливо. якщо говорити про недоліки бежевого для кухні, то сюди можна віднести його непрактичність, нудність і простоту. Він швидко брудниться і вимагає особливо ретельного догляду.

Синя кухня

Синє колірне рішення для кухні вибирається досить рідко. Але подібне рішення абсолютно невиправдано. Адже глибокий відтінок моря і бурі цілком доречно поєднувати з темним покриттям підлоги. Тільки в цьому випадку буде доречним наявність додаткового звучання ніжною обробки. Наприклад, темно-синя меблі повинна бути оснащена світлими поверхнями. У такий інтер'єр відмінно впишуться світильники білого або сріблястого кольору.

Довідка. подібне поєднання кольорів не рекомендується використовувати на невеликих кухнях. Таке рішення повністю "з'їсть" небагаті квадратні метри.

Зелена кухня

Сучасні інтер'єри цілком можуть бути представлені всіма відтінками зеленого. А кількома роками раніше подібне колористичне рішення можна було зустріти тільки в ретро-напрямках. Глибокий смарагдовий або малахітовий відтінки цілком успішно поєднуються з темним, навіть чорною підлогою. Кухонні меблі в таких тонах не буде виглядати похмуро, тому що структура цього відтінку «грає» на світлі.

У класичному оформленні доцільно доповнювати таке рішення благородним беж. А в сучасній обробці буде доречним рішення з салатовими акцентами.

Увага. зелена кухня здатна якісно розслабити після важкого трудового дня. До того ж обстановка, виконана в таких відтінках, сприяє підвищенню апетиту.

Поєднання темного і зеленого кольорів з психологічної точки зору максимально наближає до природи, сприяючи розслабленню і умиротворення. Також цей тандем можна трохи розбавити білим для додання ефекту легкості і спокою.

Кухня-вітальня з темним підлогою

У квартирі-студії, де об'єднані кухня і вітальня, темна підлога можна компенсувати світлим килимом у вітальні зоні. Темно-сіру плитку на підлозі рекомендується поєднувати з таким же відтінком на шторах і стільниці гарнітура. А фасад варто відтінити покриттям кольору необробленої деревини.

Якщо ви хочете надати більш брутальний вигляд своєму приміщенню, то дизайн кухні-вітальні з темними підлогами рекомендується стилізувати викладенням цегли на стіні. Темний ламінат на підлозі відмінно буде виглядати і в стилі хай-тек, якщо доповнити його гарнітуром, фасад якого виконаний в кольорі венге.

Важливо. також інтер'єр в квартирі-студії буде ідеально виглядати в стилі лофт, коли Темний кахель в зоні кухні буде перегукуватися з таким же паркетом в області вітальні.

Колір в інтер'єрі – справа смаку. Але що не кажи, а темна підлога робить дизайн приміщення презентабельним, більш теплим, обробка під камінь або дуб викликає асоціацію з розкішшю, затишком. Найбільш презентабельно виглядають покриття, що імітують натуральні матеріали, вони воістину розкішні. Такі покриття надають кухні вигляд дорогого і респектабельного житла.

Найкраще темна підлога комбінується з пастельними і світлими кольорами, добротним текстилем і меблями. Подібні покриття можуть бути створені за допомогою тонованого паркету або дошки з дуба і ясена. Також це може бути ламінат, що імітує колір темного дерева.

Дизайн кухні з темним підлогою (реальні фото приклади)

Зараз читають
Новое youtube видео