Назад
Кутовий диван для кухні: 55+ реальних фото прикладів

Навигация по разделу

Кухня з диваном – трохи більше ніж просто кухня. Це повноцінна мініатюрна їдальня, трохи вітальня, а в деяких випадках навіть спальня. У будь-якому випадку диванчик робить кухню затишніше, комфортніше і зручніше.

Однак вибирати диван на кухню складніше, ніж прості стільці і тим більше, табурети, адже потрібно враховувати різні параметри: дизайн, місткість, надійність конструкції, практичність оббивки.

Чи зручний кутовий диван в дизайні кухні

Зручність кутового дивана в кухні переоцінити складно. Це місце повноцінного відпочинку, комфортного неспішного прийому їжі. Іноді він служить роздільником простору на зони, розділяючи робочу територію від їдальні.

Кутовий диван дозволяє функціонально використовувати найскладнішу зону & 8212; кут, ніж дозволяє економити простір.

Невеликий диванчик розрахований на 3-4 людини, що дозволяє невеликій родині приємно провести час за вечерею разом.

Плюси і мінуси

Одним з головних достоїнств цього типу кухонних м'яких меблів вважається його компактність. Особливості його установки дозволяють або зайняти кут або ефектно зонувати простір.

Досить його просто поставити навпроти кухонного гарнітура , і з одного боку кухні у вас буде робоча зона, а з іншого &8212; зона відпочинку.

Якщо ж диван розгорнути спинкою до кухонного гарнітуру, він буде служити кордоном між зоною прийому їжі і територією для приготування їжі.

Можна зупинити свій вибір на більш хитромудрих моделях диванчиків з шухлядками або відкидними сидіннями, під якими можна зберігати невеликі рідко використовувані речі.

Є моделі, доповнені поличками, що розділяють спинки. На них можна поставити елементи декору.

Також вважається, що використання диванчиків дозволяє на довше зберегти чистоту стін.

Коли стіл стоїть впритул до стіни, велика ймовірність, що вона може бути забризкана розлилися напоями.

Однак покупка диванчика & 8212; Захід відповідальне, до якого потрібно підійти з усією ретельністю, особливо якщо кухня малогабаритна .

Крім інтер'єрного фактора, коли нові меблі доводиться вписувати в уже існуючий або планований дизайн, необхідно правильно співвіднести розміри з габаритами кухні і кухонного гарнітура.

Які бувають кутові дивани для кухні

Різноманітність пропонованих на сучасному ринку диванчиків вражає уяву. Розроблено безліч моделей, в тому числі і трансформованих, що розрізняються ступенем зручності, функціональністю і конструкцією.

Класичний кутовий диванчик

Диванчик в класичному стилі &8212; це просто знахідка для невеликих кухонь. Таку модель можна часто побачити в комплекті столом і парою табуреток .

Така модель не має підлокітників, які будуть ускладнювати прохід між столом і диваном і часто легко збирається самостійно.

На відміну від стільців, це набагато комфортніше. Як правило, для економії місця сидячі місця роблять вузькими: стандартна ширина сидіння становить 60 см, а при необхідності вибору більш компактного варіанту можна знайти моделі з шириною сидіння 40 см.

Найбільш популярні для сучасних кухонь універсальні диванчики, які можна вписати в будь-який стиль інтер'єру .

Сучасні меблі в середній ціновій категорії має, як правило, нейтральний вигляд, проте підкреслити стилістичну єдність кухні можна використовуючи колір і фактуру оббивки.

Кутовий диван-ліжко

У малогабаритній квартирі часта проблема &8212; розміщення гостей на ніч. Виручить кутовий кухонний диванчик зі спальним місцем.

Саме кутова конфігурація може забезпечити більше спальне місце. Дуже важливо, щоб на кухні була можливість розмістити диван-ліжко, у якого одна зі сторін в довжину &8212; 180-200 см.

Як правило, на класичному дивані прилягти поспати неможливо через малу ширину сидіння.

Для спального місця необхідно хоча б 70 см, тому такі диванчики роблять розкладними. У магазинах можна вибрати меблі з різними типами трансформації в спальне місце.

Для компактного диванчика найбільш підходить механізм Дельфін-кенгуру. Спальне місце витягується з-під сидіння, а коротке залишається статичним. Механізм надійний і займає небагато місця.

Популярністю користуються також диванчики з механізмом книжка або Клік-кляк. Механізми Конрад або Верона дають можливість зробити місце для сну більш широким.

Французька розкладачка забезпечує, мабуть, найбільше за площею місце для сну.

Кутовий диван з додатковими ящиками

Відстань у диванчика від підлоги до сидіння 40-45 см.Товщина сидіння займає не більше 5-10 см з шаром наповнювача. Місце, що залишилося можна використовувати для зберігання кухонного начиння.

У будь-якій кухні завжди знайдуться речі, які не знаєш куди покласти. Дуже зручне місце &8212; ящик під сидушкою.

Найпоширеніше рішення &8212; відкидне сидіння. Піднявши сидушку, можна отримати доступ до просторого ящика. У цей ящик можна покласти великі каструлі, пакет з пакетами, Кулінарні книги.

Є варіанти кухонних диванчиків, в яких під сидіннями розміщені висувні шухлядки. Однак там вже точно можна зберігати тільки рідко використовувані речі, так як отримати до них доступ можна тільки відсунувши стіл.

На що слід звертати увагу при виборі кутового дивана для кухні

Оббивка

Специфіка експлуатації м'якого диванчика &8212; висока ймовірність забруднення оббивки жирами або важковидаляємими барвниками.

Стійкість матеріалу оббивки до забруднень, можливість очищення &8212; значимий фактор.

Самий практичний матеріал &8212; екошкіра або натуральна шкіра, з якої будь-яке забруднення легко стирається серветкою. Але не всі люблять шкіру &8212; в жарку погоду сидіти на ній в шортах не особливо комфортно.

Відмінно підійде для кухонного дивана тканинна оббивка &8212; жаккард, велюр та інші. Флок &8212; хороший міцний матеріал, погано вбирає воду і бруд. Кращий варіант, якщо тканина має захисну просочення.

Якщо вдома живе вихованець, який може пошкодити тканину, краще вибирати більш міцні матеріали з антивандальними властивостями &8212; флок, мікровелюр, мікрофібра.

Наповнення

На кухонному дивані сидять зазвичай прямо як на стільці, тому для набивання використовують жорсткі матеріали. Пружинні конструкції можна зустріти тільки в моделях зі спальним місцем.

Найчастіше для набивання застосовують пінополіуретан, в недорогих моделях навіть поролон. Поролон може продавитися за два роки, тоді його доведеться міняти.

Хороший матеріал для набивання &8212; холлофайбер. Зовні він виглядає як невеликі кульки з синтепону. Холлофайбер не вбирає вологу, в ньому не заводиться цвіль, довго тримає первісну форму.

Каркас

Термін експлуатації дивана залежить багато в чому від міцності і надійності каркаса. Металевий каркас важчий, ніж деревина, тому нечасто використовується на кухні. Дерев'яний каркас довговічний і надійний.

Можна зупинити свій вибір на фанері, яка теж прослужить довго. Самий бюджетний варіант & 8212; ЛДСП. Однак врахуйте, що він може швидко розмокнути знизу від пролитої рідини.

Розмір

Більшість стандартних розмірів виглядають так:

  • Стандартний диван має довжину 110-140 см, спальний диван повинен мати довжину 180-200 см;
  • Висота сидіння зазвичай становить 40-50 см, а глибина-50-70 см. з такими розмірами можна сидіти досить комфортно;
  • Висота спинки зазвичай становить 80-95 см, але може досягати в стандартних моделях і 100 см.

Звичайно, найбільш зручним для конкретної кухні стане диванчик, виготовлений за індивідуальними розмірами.

Колір

Колір дивана підбирається відповідно до загальних принципів підбору меблів. Спочатку потрібно визначитися: одноколірний диванчик ви хочете або з візерунком. Це, як правило, залежить від стилю інтер'єру.

Для класичних кухонь підійдуть диванчики з візерунками, для етно &8212; З орнаментом, для мінімалізму і хай-тека &8212; монохромні моделі.

Як правило, на кухні диван може грати роль колірного акценту. Яскраві тони & 8212; червоний, жовтий, помаранчевий підвищують апетит.

  1. Монохромний диван в кухні з яскравими стінами можна підбирати однакового відтінку з ними.
  2. Якщо стіни нейтрального кольору, то і диван можна підібрати нейтрального, але іншого кольору.
  3. Якщо стіни яскраві &8212; диван можна підібрати контрастним &8212; це хороше рішення для молодіжних інтер'єрів.
  4. Нейтральний диван в яскравих стінах додасть рівновагу динамічному інтер'єру.

Як вибрати

Хороший кутовий диван не повинен перевантажувати кухню. При цьому одночасно на ньому повинна міститися вся сім'я.

Перед покупкою виміряйте параметри кухні і прикиньте розташування дивана так, щоб він не заважав переміщенням по робочій зоні.

Вирішіть, який функціонал вам необхідний &8212; чи потрібно спальне місце і додаткові зони зберігання.

Купуючи диван, обов'язково посидьте на ньому, оцініть ступінь його зручності. Диван не повинен хитатися, повинен стояти стійко. Всі інші параметри залежать від бюджету покупки і стилю інтер'єру.

Скільки коштує і кращі виробники

У кожному регіоні, як правило, свій вибір виробників кухонних диванів на будь-який бюджет.

У Москві більш відомі такі меблеві фабрики, як сьома карета, Магнат меблі, Палітра, Командор, Преміум, лідер, МФА та ін.

За ціною можна купити найдорожчі варіанти навіть від 5 000 рублів. Як правило, це самі компактні кутові моделі на 2 місця без столу і стільців в комплекті.

Від 6 000-7 000 рублів можна придбати компактні диванчики з невеликим столом (круглим або квадратним) з двома табуретками в комплекті.

Для створення таких меблів використовуються недорогі матеріали &8212; ДСП, кожзам, поролон. Втім, при правильному зверненні і такі меблі можуть прослужити до 5-7 років.

В середній ціновій категорії від 15 000 рублів і вище можна придбати хороші добротні диванчики з масиву з практичною оббивкою в комплекті зі столом і парою табуреток.

Якщо ви хочете купити кутовий диванчик зі спальним місцем, потрібно приготуватися викласти суму від 20 000 рублів.

Звичайно, в преміум сегменті є великий вибір диванів вартістю і від 30 000 рублів, 50 000 рублів і навіть більше. Як то кажуть, були б гроші, а вибір завжди буде.

Кутовий диван для кухні (реальні фото)

Зараз читають
Світла кухня: як оформити дизайн кухні в світлих тонах ( 180 реальних фото)
Світла кухня: як оформити дизайн кухні в світлих тонах ( 180 реальних фото)
Світлі кухні - це класика, визнана всіма професіоналами в сфері дизайну. ...
ТОП 12 кращих холодильників - Рейтинг 2017-2018
ТОП 12 кращих холодильників - Рейтинг 2017-2018
ТОП-12 кращих холодильників 2018 року. Думка експерта про кожну модель, ...
Новое youtube видео