Назад
Об'єднання балкона з кухнею - фото приклади реальний інтер'єрів

Навигация по разделу

Власникам квартири або будинку, регулярно збирає гостей, не завжди вистачає для посиденьок кухонного простору. Місце для відпочинку і їдальні можна облаштувати на балконі. У нашій фотогалереї представлені різні варіанти об'єднання кухні і балкона і інтер'єрних рішень.

Перший варіант полягає в тому, щоб перенести їдальню на балкон. Це не тільки візуально розширює приміщення, але і надає незвичайний вид самій кухні. Додаткова перевага приєднання балкона-відсутність сторонніх запахів, атмосферність і інтимність обстановки.

Можна перетворити балкон в зону відпочинку, встановити там невеликий зручний гарнітур, крісла-мішки, плетені меблі. Апартаменти стануть набагато комфортніше, а кухонний простір – більш функціональним.

Що стосується колірної гами, вона може перегукуватися, або складати явний контраст. Не обов'язково оформляти обидві зони в одному тоні.

Додаткове джерело декору – система освітлення та інші елементи у вигляді картин і фотографій. Завдяки ідеї об'єднання, балкон може перетворитися в ексклюзивну територію і придбати нестандартний вигляд.

Зонувати кухню і балкон можна за допомогою французьких вікон, прозорих матових перегородок, арочних конструкцій.

Зараз читають
Як очистити тефлонову, чавунну, алюмінієву та мідну сковороду від нагару, жиру та іржі
Як очистити тефлонову, чавунну, алюмінієву та мідну сковороду від нагару, жиру та іржі
Як очистити сковороду від нагару. Способи видалення нагару зі сковороди. ...
Новое youtube видео