Назад
Кухні економ класу: як вибрати гарнітур, 80+ реальних фото

Навигация по разделу

Кухні економ класу, які коштують набагато дешевше традиційних кухонних гарнітурів, користуються чималою популярністю серед власників житла. Вони здатні задовольнити запити більшості споживачів, так як відрізняються високою функціональністю і зручністю. Однак головна їхня перевага-це все ж низька вартість і доступність.

Що собою являє кухня економ класу

Модульні меблі для кухні економ класу складається з окремих модулів (блоків), які збираються в один гарнітур в будь-якій кількості і різної послідовності.

Такий гарнітур ідеально підходить господарям невеликих кухонь, які не бажають витрачатися на дорогі меблі.

Низька вартість кухні обумовлена тим, що при її виготовленні використовуються недорогі матеріали.

Незважаючи на дешевизну, такі матеріали відрізняються міцністю, вони мають привабливий зовнішній вигляд і здатні витримати не один рік експлуатації.

Ще одна характерна риса таких кухонь — це відсутність аксесуарів і додаткових декоративних елементів.

Виглядають такі гарнітури досить лаконічно і сучасно. Вони ідеально впишуться в інтер'єр невеликого приміщення, зроблять кухню більш функціональною і зручною.

Недорогий гарнітур включає в себе весь необхідний набір меблів: навісні і підлогові тумби, висувні ящики, полиці. Він обладнаний якісною фурнітурою і міцними висувними механізмами.

Виготовляються кухні економ класу в самих різних колірних гамах, тому облаштувати інтер'єр на свій смак, за допомогою таких меблів, буде нескладно. За бажанням замовника, можливе виготовлення такого гарнітура будь-якої форми і розміру.

Популярністю користуються недорогі прямі, кутові і класичні кухні. Дана меблі здатна відмінно вписатися навіть в саме нестандартне і тісне приміщення.

Дешевизна кухні економ класу обумовлена декількома факторами:

  • Подібні гарнітури випускаються виключно вітчизняними виробниками. Так як меблеве виробництво в країні розвинене непогано, зарубіжні кухні, які коштують значно дорожче, просто не можуть конкурувати з вітчизняним продуктом.
  • Дизайн кухні-знайти стандартний набір меблів за фіксованою ціною в даний час досить складно. Як правило, виробники пропонують споживачам набір модулів різної збірки, що залежить від розмірів приміщення і його планування. Виробництво подібних модулів поставлено на потік, через що меблі коштують недорого.
  • Матеріали — у виробництві меблів економ класу використовуються найдорожчі матеріали: ЛДСП, МДФ, пластик.
  • Дизайн - такі гарнітури виглядають стандартно, вони мають строгу геометричну форму (увігнуті, закруглені і плавні лінії в них відсутні).
  • Додаткові елементи-кухні економ класу не включають в себе настільні Пенали, барні стійки , декоративні панелі та інші надмірності. У них все дуже функціонально і строго.

Переваги та недоліки кухонь економ класу

Цей недорогий гарнітур володіє цілим рядом достоїнств:

  • Подібні меблі може дозволити собі практично кожен власник житла. Кухня економ класу-це відмінний варіант, якщо хочеться оновити інтер'єр приміщення, але немає можливості придбати дорогий гарнітур з натуральних матеріалів.
  • Подібні меблі представлені величезною кількістю варіантів. Збирати її можна на власний розсуд, використовуючи стандартні модулі. Незважаючи не дешевизну, її Фасади відмінно імітують структуру натурального дерева, тому гарнітур вельми гідно виглядає в будь-якому інтер'єрі.
  • Споживачі мають можливість підібрати кухню економ класу будь-якого відтінку.
  • Виробники враховують сучасні реалії, і виробляють меблі, яка прекрасно вписується в компактні кухні будинків радянської забудови (брежневки, хрущовки).
  • Недорогі гарнітури є відмінним рішенням для облаштування дач і будиночків в селі.
  • Так як всі моделі можуть застосовуватися незалежно один від одного, є можливість поекспериментувати з різними варіантами облаштування інтер'єру кухні.
  • Подібні гарнітури дуже компактні і забезпечують значну економію простору на і без того тісній кухні.
  • Незважаючи на компактні розміри, такі меблі відмінно вміщує в себе всю необхідну кухонне начиння і побутові прилади.

При величезній кількості переваг, є у кухонь економ класу і деякі недоліки:

  • Тривалість експлуатації у подібного гарнітура буде коротше, ніж у більш дорогих меблів з натуральних матеріалів високої якості.
  • Торцеві елементи і кромки в такому гарнітурі обробляються недостатньо якісно.
  • У зоні, яка облаштовується поруч з мийкою, відсутня водовідштовхувальне покриття.
  • У матеріалах, які використовуються при виготовленні кухонь економ класу, присутні шкідливі для здоров'я хімічні домішки.
  • Якщо при обробці ДСП і МДФ не була дотримана технологія, може з'явитися неприємний запах.

Зазначені недоліки можливі в разі, якщо виробник виявився недобросовісним &8212; погано організував виробничий процес і підібрав неякісні матеріали.

Щоб уникнути подібного, слід уважно перевіряти інформацію про фірму-виробника і віддавати перевагу тільки перевіреним, надійним постачальникам меблів.

Вибір меблів

Вибираючи кухню економ класу, необхідно звертати увагу на такі характеристики, як якість виробів, привабливий зовнішній вигляд, надійність і зручність у використанні.

Слід простежити, щоб в наборі були присутні всі модулі, без яких неможливо комфортне використання кухонного простору: тумба під мийку, тумба з робочою поверхнею, навісна шафка для посуду, відсік для зберігання великих предметів (сковорідок, каструль і так далі).

Щоб зрозуміти, наскільки той чи інший модуль відповідає пропонованим до нього вимогам, необхідно уважно прочитати інструкцію.

У ній буде вказана інформація про те, які матеріали були використані при виготовленні меблів, наскільки вони якісні, як зібрати гарнітур з модулів, інше.

При покупці подібних меблів не варто розраховувати на унікальний дизайн, однак при деякій фантазії можна створити вельми цікавий гарнітур.

Незважаючи на те, що всі меблі економ класу виглядає стандартно, є можливість підібрати Фасади до неї, які будуть гармоніювати з інтер'єром конкретної кухні.

Якщо приміщення стандартне, можна купувати готовий набір меблів. Для кухні незвичайної планування краще підібрати окремі модулі, за допомогою яких і буде складений гарнітур.

Порада! купуючи подібний набір меблів, варто озброїтися рулеткою і ретельно переміряти всі модулі, зіставивши їх з розмірами власної кухні. Тільки так можна скласти ідеальний гарнітур, який відмінно впишеться навіть в саме нестандартне приміщення.

Як ще більше заощадити

Існують деякі стандартні прийоми, що дозволяють економити при покупці кухні економ класу, без шкоди її функціональності. Ці способи досить очевидні, проте не всі споживачі про них згадують, коли це необхідно.

Один з принципів вибору недорогих меблів — чим простіше її конструкція, тим дешевше вона буде коштувати.

Навіть якщо два шафки мають абсолютно однаковий розмір, то той з них, який обладнаний двома дверцятами, буде коштувати дорожче, ніж шафка з одними дверцятами.

Якщо є можливість, то краще придбати один, а не два шафки — модуль шириною 100 см коштує дешевше, ніж два модуля шириною по 50 см.

Ще одне правило вибору — чим менше в гарнітурі висувних шафок, тим нижче його вартість. Фасади, обладнані склом, коштують значно дорожче, ніж звичайні глухі фасади.

Щоб ще більше здешевити вартість гарнітура, слід вибирати «порожні» шафки, без «начинки» у вигляді ролетів, гачків, висувних механізмів та іншої фурнітури.

Найпростіший спосіб заощадити на покупці кухні — придбати вже готовий стандартний гарнітур, а не виконаний за індивідуальним замовленням.

Однак даний варіант підійде не всім — власникам нестандартних приміщень доведеться від нього відмовитися.

Значної економії при покупці також сприяє вибір на користь звичайних, а не вбудованих побутових приладів. Так як панель і окрема духовка коштують недешево, можна купити звичайну плиту.

Таким чином, не доведеться витрачається ще й на покупку вбудованого духової шафи, адже у стандартної плити вже є свій корпус.

При всьому бажанні заощадити, в деяких випадках краще зробити вибір на користь якості. Саме від якості матеріалів буде залежати, скільки років прослужить новий гарнітур.

Правильний виробник, який цінує споживачів, дає хорошу гарантію навіть на найдешевший товар.

Купуючи кухню економ класу, необхідно звернути увагу на стільниці і торці фасадів. Вони повинні бути ретельно закладені, щоб вода не проникала всередину. В іншому випадку ДСП дуже швидко деформується і меблі стане непридатною до використання.

А також слід звернути увагу на комплектуючі: висувні механізми, петлі шафок, інші деталі. Всі вони повинні бути міцними і надійними.

Важливо! перш ніж купити вподобаний гарнітур, слід попросити у продавця сертифікат якості та інші документи. У них міститься вся необхідна інформація про продукцію.

Де можна замовити

Сучасні виробники пропонують величезний вибір всіляких моделей кухонь економ класу.

Вони можуть бути стандартними, також у споживачів є можливість придбати гарнітур, виготовлений відповідно до індивідуальних параметрів.

Важливо не помилитися і стати володарем дійсно якісного гарнітура, який прослужить багато років, не втрачаючи своїх початкових характеристик.

Для цього звертатися варто тільки до перевірених постачальників, що пропонують кухні від провідних виробників.

Кращі компанії, які виробляють гарнітури відмінної якості: ZETTA (виїжджають на будинок для замірів, доставляють готову меблі і збирають її), КУХНІСТРОЙ (роблять якісні меблі за доступною ціною, використовують безпечні матеріали), Імперія кухні (швидко виготовляють меблі на замовлення), Столпліт (пропонують відмінні гарнітури середньої цінової категорії), Кухонний Рай (виконують кухні економ класу в оригінальному дизайні, КУХНІСПАРКС (використовують у виробництві недорогі і якісні матеріали).

Кухні економ класу (реальні фото приклади)

Зараз читають
Кухня з низькою стелею: практичні поради з оформлення і 40+ фото інтер'єрів
Кухня з низькою стелею: практичні поради з оформлення і 40+ фото інтер'єрів
Приклади оформлення кухні з низькою стелею. Вибір матеріалу для оформлен ...
Кутова кухня з барною стійкою: 50+ реальних фото прикладів
Кутова кухня з барною стійкою: 50+ реальних фото прикладів
Дизайн кутовий кухні з барною стійкою. Вибір стилю і форми гарнітура. Ви ...
Кутова малогабаритна кухня: переваги і недоліки, особливості планування, реальні фото
Кутова малогабаритна кухня: переваги і недоліки, особливості планування, реальні фото
Розберемося у всіх нюансах планування кутових малогабаритних кухонь, осо ...
Як вибрати електричну варильну панель і на що звертати увагу при її покупки
Як вибрати електричну варильну панель і на що звертати увагу при її покупки
Як вибрати електричну варильну панель для будинку. Плюси і мінуси, практ ...
Новое youtube видео