Назад
Біло-зелена кухня: 60+ фото прикладів, правила поєднання білого і зеленого кольору

Навигация по разделу

Відтінки зеленого кольору найпоширеніші в природі. Вони приємні для очей, роблять позитивний вплив на психічний стан людини, розслабляючи, заспокоюючи, додаючи позитиву і натхнення. Саме тому він такий популярний при оформленні інтер'єру, особливо кухонних приміщень, де актуальні натуральні природні кольори, що стимулюють до життя.

Але використання насичених відтінків зеленого вимагає розведення іншими кольорами. Найбільш гармонійно комбінується з будь-яким відтінком зелені білизна.

Біло-зелений спектр надає простору особливу красу і додає елегантності. При цьому дуже важливо підібрати ідеальне поєднання відтінків і їх комбінацію.

Переваги біло-зелених тонів на кухні

Оформлення кухні в біло-зеленому кольорі віддадуть перевагу любителі натуральних матеріалів і квітів в інтер'єрі.

Поєднання білого і зеленого відрізняється рядом достоїнств:

  • Різноманіття зелених відтінків дозволяє створювати неповторні комбінації під різні настрої, наприклад, фісташкові додають затишку, смарагдовий &8212; розкоші, відтінки лайма & 8212; стильності;
  • Білий візуально збільшує приміщення, а зелений привносить нотку свіжості;
  • Поєднання відмінно вписується в великі простори, де може застосовуватися будь-яка, навіть темна зелень, і в маленькі хрущовські кухні , оформлені світло-зеленими відтінками;
  • Біло-зелені тони в ранкові години надають бадьорить, ввечері-допомагають зняти напругу і розслабитися;
  • Комбінація сприятливо впливає на нервову систему людини, підвищує імунітет;
  • Грамотне використання поєднання білого кольору з зеленим виглядає естетично і ультрасучасно.

При використанні в кухні біло-зеленого світлих тонів слід враховувати, що поверхні будуть швидко бруднитися, тому їх необхідно виконувати з добре миються матеріалів.

Іншим нюансом є здатність білого відмінно відбивати світло, що може привести до надлишку освітленості в кухні. Ця ситуація легко регулюється використанням щільних штор або жалюзі.

При виборі зеленого відтінку для білої кухні варто звернути увагу на розташування приміщення. Якщо вікна виходять на північ, то бажано використовувати теплі відтінки.

Для південної сторони рекомендується придивитися до відтінків темно-зеленого спектру.

Правила поєднання білого і зеленого тонів

Зелений колір, незважаючи на легкість і м'якість, не любить надмірностей.

Оформлення кухні вимагає правильної розстановки пріоритетів. Приміщення, перевантажене обраним кольором може перетворити навіть найпривабливіший відтінок в агресивний, який буде тиснути на очі і діяти гнітюче.

Популярне поєднання білого з зеленим не дасть шанс помилитися навіть новачкові в дизайні. Білизна асоціюється з чистотою і досконалістю, що актуально при використанні на кухні, де стерильність є не тільки запорукою комфорту, але і безпечного харчування для членів сім'ї.

На білому тлі будь-який зелений виглядає органічно і ефектно, викликає почуття умиротворення, спокою і стабільності.

Головне правило в даній комбінації – чим соковитіше відтінок основного тону, тим більше використовується білий колір.

Варіативність використання білого в комбінації з зеленим на кухонному просторі практично безмежна.

Біла кухня з зеленими шпалерами

Зелені шпалери додадуть життєрадісності, святкового настрою і літніх ноток білосніжній кухні.

Гармонійний мікс білого з зеленим дозволить приміщенню виглядати більш просторим.

Чим більше білого кольору в меблях і декорі, тим яскравіший відтінок зеленого повинен бути на шпалерах.

Доповнити інтер'єр можна блакитними, рожевими і жовтими деталями. Білий тон пом'якшить інші фарби, і кухня буде виглядати благородно і елегантно.

Біла кухня з зеленим фартухом

Подібне поєднання являє собою яскравий мікс модних напрямків і класичної елегантності.

Естетично виглядає зелень керамічної плитки на тлі білосніжних меблевих фасадів.

Відмінною альтернативою кераміці виступає скіналі з усіма відтінками зеленого.

Яскраве включення соковитого відтінку розбавить монохромність інтер'єру і змусить його грати красивими відблисками.

Свіжості білій кухні додадуть флористична фотодрук на скляному фартусі, що зображає зелену траву, соковиті яблука або ніжні ромашки.

Біла кухня з зеленою стільницею

Світлий колір кухні полегшує приміщення і візуально збільшує його, проте монохромність виглядає непривабливо. Оригінальним акцентом для білих фасадів може стати робоча поверхня з темних відтінків зеленого. На такій стільниці будуть менш помітні плями, сліди від ножа.

Поверхня зеленого кольору завдяки різноманітності матеріалів може бути розбавлена різними текстурами: градієнтом, розводами, мармуровою крихтою. Гра контрастів в поєднанні сніжно білого і темної зелені дозволяє приміщенню виглядати стильно.

Біла кухня та зелені штори

Грамотно підібрані фіранки для вікна здатні відмінно підкреслити стиль і ефектно перетворити інтер'єр кухні.

Зелені штори для білої кухні необов'язково вибирати в однотонному варіанті.

Фіранки з натуральних матеріалів можуть мати різний малюнок, головне щоб вони гармонійно вливалися в загальний дизайн.

Тон штор підбирається в колір стін, але не слід шукати точний відтінок. Виграшно виглядатимуть на білій кухні фіранки або жалюзі в комбінаціях зеленого з жовтим, білим і бежевим тонах.

Біла верхня частина кухні і зелений низ

Горизонтальний поділ на світлий верх і зелену нижню частину кухні вважається однією з вдалих комбінацій.

Білий колір вигідно відтіняє будь-які відтінки основного кольору, насиченість якого легко підбирається під настрій.

Кухня буде виглядати нестандартно і презентабельно за рахунок підбору цікавого оформлення фартуха робочої зони.

Оригінальним переходом від зеленого низу до білосніжного верху може стати фотодрук із зображенням фруктів або трави.

Своєрідно виглядає і оформлення стіни з імітацією цегляної кладки, пофарбованої в відтінки зеленого.

Поділ на білий низ і зелений верх можна виграшно підкреслити темною стільницею.

Кольори акцентів у біло-зеленій кухні

Деякі відтінки зеленого без яскравих вкраплень можуть здаватися нудними і гнітючими, наприклад болотний і оливковий. Біло-зелене поєднання дозволяє використовувати різні відтінки в акцентних елементах інтер'єру.

Однак використовувати в інтер'єрі більше трьох відтінків не слід, щоб обстановка не стала занадто строкатою і дратівливою.

Червоний і жовтий

Біло-зелену кухню можна розбавити жовтими і червоними вкрапленнями у вигляді малюнка або фотозображення на фартусі, що повторюються в візерунку стін або штор.

Ці кольори можна використовувати для рамок з фотографіями або декоративними панно. Червоний колір додасть благородства, жовтий-позитиву і тепла. Однак використовувати ці відтінки слід акуратно, велика кількість жовтого може стати занадто нав'язливим.

Чорний

До дуету білий верх і зелений низ кухні оптимально підійдуть чорні відтінки.

Якщо побутова техніка має чорні Фасади, то цікавим рішенням може стати темна фурнітура для меблів і чорно-біла мозаїка для фартуха.

Акцентні чорно-зелені штрихи зроблять інтер'єр більш виразним, солідним і респектабельним, проте подібну комбінацію слід застосовувати в обмеженій кількості, щоб не зробити приміщення занадто похмурим.

Сірий

Сірий колір один з найбільш стриманих в палітрі і добре відтіняє яскраві зелені деталі. Сталевий колір вбудованої і дрібної побутової техніки буде гармонійно поєднуватися з хромованою фурнітурою біло-зеленого гарнітура, ніжками стільців і сірою кришкою столу.

Стильові напрямки для біло-зеленої кухні

Біло-зелений відтінок на кухні широко застосовується у всіх стильових напрямках. Змінюється тільки колірна палітра. Для сучасних інтер'єрів застосовуються соковиті яскраві кольори, для класичних – ніжні пастельні тони.

Класична кухня

На додаток до м'яких тонів біло-зеленого в класиці використовуються насичені темні відтінки.

Глибокі і благородні тони малахіту, смарагду і нефриту асоціюються з дорогоцінними каменями і надають інтер'єру розкішний дорогий вид.

Відмінно доповнюється інтер'єр світло-зеленого простору відтінками дерева і шоколаду.

Строгість і акуратність класичного оформлення надають прохолодні відтінки зеленого: сіро-оливковий, болотний, колір моху.

Хай-тек і мінімалізм

Глянцева біло-зелена гамма з актуальними відтінками лайма, Смарагдового, лимонно-зеленого або салатного кольору підкреслює сучасність і практичність кухні в техно стилі або мінімалізмі. Яскрава соковита гамма відмінно нейтралізується білим кольором і сірими тонами деталей.

Непогано вливається в зелені гарнітури побутова техніка з чорними фасадами. Подібна палітра дозволяє реалізувати динамічність простору і життєрадісний настрій.

Відтінки не рекомендується використовувати для оформлення всього приміщення, вони найбільш вдало і неординарно будуть виглядати в якості меблевих фасадів і акцентів.

Кантрі та прованс

Сільські стилі найчастіше використовують приглушену гаму пастельних відтінків, особливо красиво поєднання білого з зеленим.

Для кухні в традиційному стилі будуть вдалими квітами фісташковий, оливковий, м'ятний і трав'янистий. Ці відтінки не мають нав'язливих ноток, тому дозволяють організувати затишне домашнє приміщення.

Застосування декількох відтінків дозволяє зробити простір більш живим і життєрадісним. Для прикраси інтер'єру застосовуються ажурні фіранки, серветки.

Середземномор'я

Для середземноморського стилю використовується світла обробка всіх поверхонь приміщення. На тлі білого статі і стін виграшно виглядає насичений і темний природний колір кухонного гарнітура і обідня група з натурального дерева.

Оформлення кухонного простору в біло-зеленій палітрі вимагає грамотного дотримання балансу між використовуваними відтінками. В цьому випадку кухня буде не тільки комфортним робочим, але і приємним місцем для відпочинку і прийому їжі.

Біло-зелені кухні фото

Зараз читають
Матова кухня в інтер'єрі: плюси і мінуси, догляд за фасадами, кращі фото приклади
Матова кухня в інтер'єрі: плюси і мінуси, догляд за фасадами, кращі фото приклади
Матова кухня в інтер'єрі. Плюси і мінуси, догляд за матовими фасадами, 1 ...
Новое youtube видео