Назад
Стільниця для кухні: поєднання кольорів, реальні фото.

Навигация по разделу

Підбір колірного поєднання кухонної стільниці і гарнітура – один із завершальних штрихів при ремонті кухні. Незважаючи на гадану простоту, на практиці вибір може обернутися довгими годинами порівнянь і роздумів внаслідок величезного асортименту будівельних матеріалів і меблів, який на сьогоднішній день існує в Росії.

Для того щоб полегшити процес вашого ремонту, ми зібрали всю інформацію про найширшій колірній гамі, способах її поєднання, переваги і недоліки.

Загальні принципи вибору кольору

Перед тим, як приступити до вибору кольору, зверніть особливу увагу на матеріал, з якого виготовлена стільниця. Економити не варто: Найдешевший ціновий сегмент представлений стільницями з деревно-стружкових плит різної щільності з пластиковим покриттям.

Такі меблі викличе більше проблем, ніж користі – вона не стійка ні до вогню, ні до вологи, до того ж досить шкідлива з екологічної точки зору. Додатково до всього, термін експлуатації таких стільниць часто не перевищує пари років.

Сенсу переплачувати також немає: натуральний камінь у виготовленні стільниці швидше для розкоші, ніж для практичності. тому кращий вибір – це меблі з середнього сегмента (з плитковим покриттям або з нержавіючої сталі).

Плиткове облицювання, до того ж, пропонує великий вибір колірних рішень, які здатні задовольнити самого вимогливого споживача.

Для того, щоб процес підбору кольору стільниці не викликав зайвих труднощів, дотримуйтеся наступних правил:

  1. Краще заздалегідь визначитися з колірною гамою майбутньої кухні, це значно полегшить процес поєднання меблів і стільниці.
  2. Велике значення має фактура: вона повинна збігатися або добре поєднуватися з фасадом кухонного гарнітура і фартухом.
  3. Не бійтеся сміливих рішень, але пам'ятайте: кухня – одне з найбільш «відвідуваних» приміщень в квартирі, тому зайва яскравість може дуже скоро набриднути.

З базисом підбору кольору визначилися, перейдемо до конкретних тонів і можливостям їх застосування на кухні.

Кухня з чорною стільницею

Чорна стільниця є показником вишуканого смаку господарів кухні. Найчастіше вона використовується в класичних інтер'єрах, так як передбачає претензію на розкіш або елегантність.

В даному випадку найкраще поєднувати чорну стільницю зі світлими відтінками кухонного гарнітура: бежевий, білий, світло-коричневий і інші подібні тони ідеально її доповнять.

Для тих, хто віддає перевагу більш яскраві кольори, чорна стільниця теж може стати в нагоді – найкращим «сусідом» буде червоний гарнітур.

Безсумнівна перевага такої стільниці в її універсальності – чорний можна поєднувати практично з будь-яким кольором. натуральні камені в чорному виконанні і зовсім не мають собі рівних в плані естетики і стилю.

Однак вибираючи такий варіант, потрібно бути готовим до труднощів: на чорному кольорі сильно помітні будь-які недоліки у вигляді пилу і розлучень, тому такий стільниці потрібен особливий догляд.

Крім того, потрібно буде дотримуватися максимальну акуратність: на подібній поверхні неможливо приховати подряпини та інші пошкодження.

Біла стільниця

Визнаний лідер на кухнях Росії – це білі стільниці. Звичайно, причиною тому є їх ідеальна сполучуваність з будь кухонними меблями і загальним оформленням інтер'єру, а також величезний асортимент білих стільниць з найрізноманітнішою фактурою і доповненнями (хто сказав, що стільниця повинна бути однотонною?).

Біла стільниця може сусідити з гарнітуром будь – яких тонів: з чорним, бежевим, коричневим і іншими спокійними тонами вона створить класичний стиль, з яскравим червоним, синім або жовтим-Сучасний.

Деякі поєднують білу стільницю з білим гарнітуром, проте такий варіант не буде виглядати стильно, якщо меблі не має цікавої або незвичайної фактури. До недоліків такої стільниці можна також віднести описані вище труднощі в догляді.

Порада! існує велика ймовірність зміни відтінку білого кольору з плином часу, тому перед покупкою потрібно задуматися, чи варто така стільниця витрачених коштів і сил.

Бежева

Беж має безліч відтінків, кожен з яких посприяє створенню тієї чи іншої атмосфери на кухні. Бежева стільниця в поєднанні з темними натуральними відтінками гарнітура створить особливу теплу атмосферу на кухні. Взагалі, кухня в подібних тонах ідеальна для розмірених і спокійних людей, що цінують стиль і комфорт.

Серед дизайнерів найбільшу популярність набуло поєднання бежевій стільниці і коричневого кухонного гарнітура, причому обидва кольори можуть мати різноманітні відтінки, що створює виключно широкі можливості підбору кольорів, найбільш близьких до Вашого уявлення ідеального інтер'єру.

Добре виглядає також поєднання бежевого і стриманого червоного відтінку, яке буде одночасно і незвичайним, і стильним. Залежно від того, які тони (теплі, холодні) присутній у відтінку бежевого, можна поєднувати його з абсолютно будь-яким кольором.

Кухня з коричневою стільницею

Можливості для застосування коричневої стільниці на кухні практично збігаються з описаними вище варіантами використання чорної стільниці. найбільш вдалі поєднання – бежевий або білий гарнітур і коричнева стільниця.

Як вказувалося вище, коричневий, як і беж, має безліч відтінків, від яких залежить загальне сприйняття інтер'єру кухні. Безсумнівні переваги такої стільниці в її» некапризності": на відміну від чорного або білого, коричневий не вимагає такого ретельного догляду та обережності, і ймовірність зміни кольору з часом в даному випадку мінімальна.

Стільниця кольору венге

Останнім часом колір венге набуває особливої популярності і любов серед дизайнерів, і тому є кілька причин: по-перше, даний колір, який є одним з відтінків коричневого, створює відчуття затишку, теплоти і натуральності інтер'єру; по-друге, колір венге можна поєднувати практично з будь-яким іншим.

Далеко не всі відтінки коричневого можуть похвалитися такою універсальністю. Глибокий і насичений природний колір венге найкраще виглядає в класичних кухнях, проте стане хорошим доповненням і для стилів хай-тек або мінімалізм.

Беж, відтінки червоного, жовтого, оливкового, темно-синього – все це відмінні компаньйони для венге. Укупі з відсутністю необхідності ретельного догляду така сполучуваність робить венге одним з кращих варіантів для кухні.

Зелений колір

Якщо перераховані вище кольору ставилися до розряду добре поєднуваних, то зелена стільниця такою властивістю похвалитися не може: навіть найспокійніші відтінки зеленого в поєднанні з іншими яскравими фарбами будуть знищувати всякий натяк на гармонію в інтер'єрі.

Якщо ви вирішили зупинити свій вибір на зеленій стільниці, то краще, якщо гарнітур буде такого ж або дуже схожого відтінку.

Ще один варіант – це поєднання оливкового, смарагдового або іншого наближеного до натурального зеленого з бежевою або коричневою кухнею.

деякі любителі яскравих експериментів також поєднують насичений зелений з чорним або білим. Це, швидше за все, одні з єдиних вдалих поєднань для зеленої стільниці.

Червоний

Червоний найчастіше присутній на кухні як колір гарнітура, а не стільниці. Якщо ж ви вирішили зупинитися саме на червоній стільниці, краще зробити так, щоб це був акцент, який супроводжується білим або бежевим гарнітуром і фартухом.

Для його підтримки можна додати невеликі деталі – як, наприклад, червоні штори. Іноді червону стільницю також поєднують з кухонним гарнітуром темних відтінків, проте в такому випадку приміщення ризикує бути занадто важким і нагромадженим, що для кухні не є добре.

Порада! червоний і зелений краще використовувати в якості додаткових деталей інтер'єру, тоді як стільниця є одним з основних елементів кухні, для якого дані відтінки підходять не найкращим чином.

Рожевий

Рожевий, на відміну від червоного або зеленого, має велику кількість благородних відтінків, в зв'язку з чим простіше поєднується з іншими квітами. Широко поширене сусідство рожевого і сірого, які ідеально доповнять один одного і на кухні.

Крім того, ніжний рожевий створить прекрасне поєднання з кремовим бежевим – однак така кухня більше підійде для дівчат і дівчаток. Популярно використання стільниці з рожевого мармуру, яка стане хорошим компаньйоном для гарнітура бежево-коричневих відтінків.

Сіра

Сіра стільниця – один з найбільш універсальних варіантів. середній між Чорним і білим відтінок можна однаково успішно поєднувати практично з усіма тонами: червоний, рожевий, блакитний, оливковий, синій – даний список можна продовжувати нескінченно.

Якщо ви твердо визначилися з гарнітуром , але не можете знайти підходящу стільницю, зверніть увагу на сірий – багатство відтінків і невибагливість у догляді складають незаперечні переваги даного кольору перед «конкурентами».

Жовта

Жовта стільниця відноситься до ряду вибагливих, вдало поєднувати які не так-то просто. найпоширеніші варіанти – жовто-білий та жовто-чорний, і правила тут багато в чому схожі на згадані при розгляді червоного кольору.

Якщо ви хочете, щоб ваша кухня була яскравою плямою, можна наважитися на поєднання жовтого з червоним, зеленим або синім, але з дуже великою обережністю в підборі відтінків.

Багато дизайнерів вважають, що світлі жовті відтінки ідеальні не для стільниці, а для шпалер на кухні : відомо, що жовтий краще за всіх сприяє апетиту, тому для кухні незамінний.

Розглянувши різноманітні варіанти оформлення стільниці, підіб'ємо підсумок: найкраще для цієї ролі підходять світлі (Білий, бежевий, сірий) і темні (коричневий, чорний) відтінки.

А ось яскраві рожевий, червоний, жовтий і зелений вимагають великої обачності: неправильно підібрані відтінки можуть звести нанівець будь-яку, навіть найцікавішу задумку дизайнера.

Зараз читають
Бежева кухня: інтер'єр, поєднання кольорів (100+ реальних фото)
Бежева кухня: інтер'єр, поєднання кольорів (100+ реальних фото)
Інтер'єр кухні, виконаний в бежевих тонах – класика дизайну. Беж завжди ...
Дизайн маленької спальні: 70+ фото прикладів та ідей оформлення
Дизайн маленької спальні: 70+ фото прикладів та ідей оформлення
Як оформити дизайн маленької спальної кімнати. Корисні ідеї та поради з ...
Новое youtube видео