Оформлення ванної кімнати, виконане в бежевій гамі, підкорює своєю універсальністю. До переваг такого дизайну відносять його нейтральність і елегантність. Це найкращий фон для оригінального сантехнічного обладнання або незвичайних фресок на стінах.
В оформленні бежевій ванній можуть використовуватися різні матеріали, включаючи камінь, плитку з матовою і глянсовою поверхнею, а також деревину. Така палітра ідеально підходить для скромних за розміром квартир. Ванні в бежевій гамі часто декорують в готелях.
Особливості дизайну ванної кімнати в бежевому кольорі
Втілити в реальність дизайн ванної в бежевій гамі не так вже й складно. Головне-врахувати всі нюанси застосування цього кольору. Існує думка, що з ним приміщення здається візуально більш просторим, що він привносить гармонію в інтер'єр.
Бежеве оформлення дарує психологічний комфорт. Саме з цієї причини турецькі хамами і римські терми декорували каменем в натуральних відтінках – світлим жовтим і бежево-молочним.
Бежевий вважають найкращим фоном для яскравих кольорів, він їх трохи приглушує, наділяє теплотою. З його допомогою реально пом'якшити офіційність білосніжного і чорного. Він згладжує ряд архітектурних особливостей, візуально розширює просторові межі.
Інтер'єр ванної в бежево-коричневій палітрі чудово виглядає в комбінації з бірюзовими, рожевими, пастельними і натуральними тонами. Цікавих поєднань існує предостатньо.
У ванній кімнаті відтінку кави з молоком можна розставляти строкаті акценти або створювати Нейтральне простір, тут все залежить від особистих пристрастей.
Серед власників будинків і квартир чимало тих, хто вибирає бежевий для оформлення простору, призначеного для проведення водних процедур ще й тому, що це благородний відтінок, що асоціюється з респектабельністю. Їм можна скористатися для згладжування архітектурних особливостей кімнати, підкреслення її переваг. Бежевий належить до натуральної палітрі, відмінно гармонує з природними фактурами і матеріалами.
За рахунок грамотної контрастною гри інтер'єру ванної можна надати виразність, обсяг, зробити його комфортабельніше.
До достоїнств бежевій палітри зараховують:
- Хорошу сполучуваність з іншими відтінками.
- Можливість застосування різних матеріалів для обробки.
- Релаксаційна дія.
- Зорове розширення простору.
- Відсутність необхідності частих ремонтів.
Підлогове покриття, стіни і сантехніка відтінку кави з молоком гармоніюють практично з усіма стилями. Обмеження по колірним комбінаціям також відсутні. Дизайн ванної кімнати можна створити відповідно до індивідуального смаку та наявного бюджету.
Виконати обробку можна як в сучасній стилістиці, так і в класичній за допомогою природного каменю, панелей, кахлю, деревини. Результат в будь-якому випадку буде відмінним.
Бежева палітра сприяє розслабленню, відмови від тривог і турбот. Вона допомагає справлятися зі стресовими ситуаціями, покращує настрій.
Застосування світлих відтінків дає можливість уникати ефекту тісноти в маленьких ванних кімнатах. Це прекрасне рішення для суміщених санвузлів.
Використання бежевого в якості фону позбавляє від необхідності частих ремонтів, що сприяє економії сімейного бюджету. Щоб оновити такий інтер'єр, досить включити в нього строкаті деталі, і він тут же перетвориться.
Бежевий колір для дизайну ванної зазвичай вибирають цінителі затишку, люди, наділені хорошим смаком.
Мінусів у бежевого кольору небагато, і один з них пов'язаний з маркостью, особливо якщо обробка має глянсове виконання. Кімнату доведеться прибирати регулярно. Приглушена палітра може набриднути з плином часу-це не найкращий вибір для ультрасучасних інтер'єрів.
Бежева плитка у ванній кімнаті
Бежева плитка у ванній кімнаті сприяє спокійній атмосфері. Вона надає інтер'єру благородний вигляд і навіть легкий шик. Перевагу рекомендується віддавати пшеничним і кремовим відтінкам. Якщо кімната велика, можна вибрати для її оформлення карамельний тон або слонову кістку. Така плитка відмінно доповнить Мармурове або травертинове підлогове покриття.
Кахель відтінку темний беж в дизайні стін також можна використовувати. Він може мати характерний сірий відлив або наближатися до тону капучино з домішками рожевого і коньячного.
Не менш привабливо виглядає ліловий беж, який багатьом нагадує бузковий, але має більш приглушене виконання. Яскравість в ньому поєднується з нейтральністю, що сприяє зоровому збільшенню простору.
З більш теплих варіацій виділяється персиковий беж. Використовуйте плитку в блискучому виконанні з ледь помітними відблисками і переливами.
Кахель такого кольору ніколи не вийде з моди. Він чудово впишеться в ретро-стиль, а також в гламурний і скандинавський дизайн. На його основі можна створити сучасне і класичне оформлення санвузла.
Бежева плитка на стінах у ванній – це відправна точка для тих, хто любить зміни в інтер'єрі, але уникає частих ремонтів. Змінити вигляд приміщення допоможуть грамотно підібрані аксесуари.
Щоб уникнути одноманітності кахель для ванної можна підібрати в різних відтінках, з різними фактурами. Він може відрізнятися навіть за розміром. Оригінально виглядає інтер'єр, в якому одна стіна декорована великим кахлем, друга – мозаїка.
Добре гармонують між собою різні поверхні плитки – блиск і матовість, імітація бетону і каменю. Навіть якщо використовувати однакові відтінки, інтер'єр не буде виглядати прісно. Гра за рахунок текстур посприяє наповненню його внутрішнього змісту. Ніхто не забороняє поєднувати плитку в різних відтінках бежевого.
Якщо хочеться чогось оригінального, варто вибрати мозаїку. Атмосфера у ванній кімнаті відразу стане іншою. Для отримання максимально природної гами задійте мозаїку бежево-зеленого відтінку. Вона наповнить інтер'єр весняним теплом.
У створенні Східної атмосфери допоможе світла Бежева мозаїка. Залишиться лише додати в інтер'єр ароматичні свічки, і вийде домашній спа-салон. Мозаїка золотисто-піщаного відтінку привнесе тепло і сонячне світло. Завдяки їй фактура ванної кімнати стане більш цікавою і глибокою.
Бежевий кахель відрізняється формами, розмірами і іншими параметрами. Великогабаритну плитку частіше застосовують в мінімалістичний інтер'єрах.
Текстурований кахель добре підходить для стилю лофт, як і імітація бетону з каменем.
З якими квітами поєднується бежевий колір в дизайні ванної кімнати?
Бежевий хороший тим, що його можна поєднувати практично з усіма тонами, отримуючи вдалі комбінації.
Коричневий
Дует бежевого з коричневим – прекрасний вибір для інтер'єру ванної кімнати, витриманого в екостилістиці. Це благородне поєднання, від якого віє спокоєм. Пол можна зробити світло-коричневим, а стіни і стеля – бежевими. В оформленні стінових поверхонь часто задіють комбінацію декількох відтінків бежевого, застосовують мозаїку.
Бежево-коричневе поєднання – кращий вибір для інтер'єрів в класичній стилістиці. Шоколадні відтінки вселяють спокій, створюють ефект захищеності. Таке оформлення можна розбавити аксесуарами в блакитному кольорі.
Сірий
З бежевими стінами прекрасно гармонує сіре підлогове покриття. Поєднання виходить лаконічним. Особливо вдало виглядає комбінація природного каменю з благородним світло-сірим кольором, від якого віє прохолодою. Але цей варіант можна застосувати виключно до просторих ванних кімнат, які добре освітлюються.
Білий
Ще одне безпрограшне рішення – поєднання білого з бежевим. Такий дует зазвичай використовують в скромних за розміром ванних кімнатах, він надає їм світлий і повітряний вигляд. Бежево-білий альянс-це класика. Він надає кімнаті візуальний простір. Ванна в такому виконанні вже точно нікому не здасться химерною.
Вибираємо стиль
Бежевий колір поєднується практично з усіма стилями. Найкраще він виглядає в мінімалістичний інтер'єрах, а також в тих, що витримані в дусі арт-деко.
Бежевий в цьому випадку роблять акцентним. У лофт він також може використовуватися в якості домінуючого.
Іноді можна зустріти бежеві хай-тек-інтер'єри, доповнені душовою кабіною, меблями зі скла.
Меблі та сантехніка
Ванна кімната в бежевій гамі може мати Нейтральне оформлення або передбачати яскраві акценти. При підборі меблів це також потрібно брати до уваги. У такому приміщенні рекомендується уникати надмірного глянцю, інакше ремонт буде виглядати дешево.
Вітається застосування меблювання, виконаної з дерева темного або світлого кольору. Вона підбирається на контрасті. Чим більш насиченим колір стін, тим легше повинні виглядати предмети обстановки. Дерев'яну меблювання вибирають із захисним покриттям, інакше вона довго не прослужить, адже рівень вологості у ванній кімнаті завжди високий.
Двері також підбирають дуже ретельно, щоб вони органічно вписалися в інтер'єрну концепцію. Універсальним рішенням вважаються полотна зі скла. З бюджетних варіантів виділяються моделі з покриттям з екошпону. Простежте, щоб двері у ванній перегукувалися за кольором з предметами обстановки і обробкою поверхонь.
Але повернемося до меблів – перевагу слід віддати світлого гарнітуру. У просторій ванній прекрасно виглядатимуть предмети обстановки кольору венге або виконані в шоколадному Тоні. Вони ідеально доповнять світлий фон.
Вибираючи між ванною і класичної купіллю, керуйтеся індивідуальними побажаннями і площею приміщення.Стільниці з раковинами краще вибрати кам'яні.
Сантехніку в бежевому кольорі купувати небажано, виглядає це не дуже естетично. Краще зупинитися на класичному білому варіанті. Не менш привабливо виглядає Мармурова сантехніка або її імітація. Вітається використання рішень в традиційній білосніжній або чорній палітрі.
Бежеве сантехнічне обладнання дизайнери радять залишити для інших інтер'єрів. Якщо подобається саме кольоровий варіант, то він повинен відрізнятися за забарвленням від стін, щоб не було ефекту злиття.
Декор та аксесуари
Аксесуари для бежевій ванній потрібно вибирати дуже ретельно. Занадто строкатих деталей рекомендується уникати. Експерти в області дизайну інтер'єрів радять вибирати текстиль в блакитний і рожевій палітрі. Допустимо застосування ніжних вишневих і абрикосових відтінків. Шторку для ванної бажано підібрати в колір основної обробки. Уникайте строкатих контрастів і хитромудрих принтів.
Соковиті акценти допускаються, але вони повинні бути нечисленними. Це може бути рушник червоного кольору, зелений килимок на підлозі. Вітається використання штучок, що сприяють створенню затишку.
Допускається поєднання бежевого фону з фіолетовими і рожевими деталями.
Прикрасити бежеву ванну допоможуть незвичайні світильники, за формою нагадують ліхтарі, дзеркала в красивих рамах, ароматичні свічки.
Застосування справжніх рослин також допускається, як і картин, декорованих косметичними контейнерами. На підлогу у ванній можна поставити вазу з ікебаною або заповнену камінчиками – ця деталь стане інтер'єрної родзинкою.
Освітлення
У створенні комфортабельного інтер'єру бежевій ванній важлива роль відводиться висвітлення. Воно неодмінно повинно бути якісним, створеним за допомогою ламп з матовим світінням. Важливо, щоб світло у ванній не засліплювало.
Громіздкі люстри бажано замінити точковим підсвічуванням, по мінімуму витрачає електрику. Підсвічування потрібно зробити в зоні ванної і дзеркала, а також в тих місцях, де господарі будинку зазвичай переодягаються.
Інтер'єр ванної в бежевій палітрі має чимало позитивних сторін. Щоб переконатися в його презентабельності, досить подивитися фото приміщень з таким оформленням.