Назад
Біла кухня з дерев'яною стільницею: 60+ фото прикладів

Навигация по разделу

Незважаючи на велику кількість сучасних дизайнерських ідей і тенденцій, деякі способи оформлення приміщень не виходять з моди вже довгі роки. Наприклад, білі кухні з дерев'яними стільницями. Вони незмінно користуються популярністю і підходять до будь-якого стилю інтер'єру. Давайте подивимося фотопідбірку, що показує такі кухні в різних способах оформлення.

Переваги

Перш за все необхідно відзначити, що такий інтер'єр має ряд переваг:

  • Візуальне збільшення простору. завдяки переважанню білого кольору в оформленні, кухня буде виглядати значно просторіше. Це особливо актуально для невеликих приміщень. У великих кухнях ефект теж присутній, тому тут білий можна розбавити не тільки дерев'яною стільницею, а й іншими акцентами.
  • Сама стільниця виконує важливу роль &8212; вона позбавляє білу кухню від властивої монокольоровим інтер'єрам монотонності, стає своєрідним барвистим мазком. Тому рекомендуємо не зупинятися на виключно світлих породах &8212; темна деревина в цьому випадку може виглядати набагато виграшніше.
  • Економія на освітленні. як не дивно це звучить, але біла кухня дійсно дозволяє заощадити на освітлювальних приладах. За рахунок відбивають властивостей, білий колір розсіює світло в просторі, даючи можливість використовувати менш яскраві світильники.
  • Практичність. цей пункт також викликає багато суперечок. Деякі вважають, що доглядати за білими кухнями дуже складно і на білому видно всі забруднення. Це дійсно так, однак є і плюс &8212; так як плями видно відразу. Ви видаляєте їх, не чекаючи, поки вони глибоко проникнуть в структуру матеріалів, тому прибирання займає менше часу і проводиться значно легше.
    до того ж, для основної зони забруднень &8212; стільниці, ви використовуєте деревину або її імітацію, прості в прибиранні матеріали. Таким чином, як не парадоксально, біла кухня з дерев'яною стільницею &8212; один з найпростіших у прибиранні варіантів.
  • Деревина на тлі чистого білого відтінку виглядає набагато благородніше і дорожче , навіть якщо ви використовуєте імітацію.
  • На відміну від більш примхливих тонів, білий & 8212; самодостатній колір , тому кухня виглядає дорого і вишукано.
якщо хочеться заощадити на освітленні &8212; сміливо доповнюйте білу кухню світлою деревиною

З мінусів ж відзначимо тільки те, що прибирати її все ж доведеться частіше &8212; незважаючи на те, що прибирання буде простіше, так як всі плями помітні, проводити її доведеться регулярно.

бруд на білому гарнітурі помітніше, але своєчасне прибирання вирішує проблему

Створюємо гармонійну композицію

Навіть якщо ви вирішили спроектувати повністю білу кухню з дерев'яною стільницею, кілька додаткових кольорових акцентів вам не завадять. Скористайтеся нашими рекомендаціями, щоб створити гармонійний інтер'єр.

Наприклад, ви можете укласти на підлогу покриття, оформлене в тон стільниці, залишивши білими Фасади гарнітура і весь основний інтер'єр. Так композиція буде виглядати дуже цілісно, але при цьому чистота відтінку не порушиться.

гармонійно виглядатимуть однотонні стільниця і підлога

Цікаво виглядає кухня, де фартух і стільниця оформлені під дерево, а інші поверхні виконані в матовому або глянсовому білому тоні. Однак врахуйте, що для маленької кухні така біла кухня не підійде &8212; прийом візуально краде простір, тому приміщення буде здаватися ще менше, ніж насправді.

власникам великої кухні підійде дерев'яний фартух в тон стільниці

Якщо подібні рішення здаються вам занадто масштабними, додайте гармонії на кухню за допомогою різноманітних декоративних елементів. Це можуть бути дерев'яні ніжки столу і стільців, рамки для картин, посуд або невеликі прикраса.

непоганим доповненням до стільниці будуть дерев'яні дошки на стіні або табурети
Дерев'яний аксесуар можна використовувати будь-який &8212; навіть лопатки або кошик для хліба

Яскраві фарби теж можуть підкреслити цілісність інтер'єру, проте їх додавайте самий мінімум &8212; не більш 1-2 предметів, щоб не зруйнувати монокольорову композицію.

щоб розбавити білий колір, додайте на кухню пару яскравих предметів
яскравий візерунок на шторах і квіти в тон будуть вигідно виділятися на білій кухні

Для білої кухні з дерев'яними стільницями важливо звернути увагу на обробку кімнати. Білий колір поєднується з усім, проте він досить вимогливий. Будь-які недоліки в ремонті будуть відразу кидатися в очі на такому тлі.

зважилися на білу кухню? Простежте, щоб все було в ідеальному стані

Крім того, доведеться ретельно продумати інтер'єр &8212; починаючи від штор і закінчуючи декоративними дрібницями. В іншому випадку гарнітур може виглядати кілька чужорідно, вибиваючись з стилістичного оформлення кімнати.

на такій кухні все повинно поєднуватися між собою

Фартух

Фартух &8212; один з основних кухонних елементів, тому оформляючи кухню, приділіть йому особливу увагу.

Важливо підібрати правильний матеріал, який буде простий у догляді і добре перенесе перепади температур, високу вологість.

Плитковий фартух легко очистити від жирних плям та іншого бруду

Якщо ви хочете зберегти білий колір всієї кухні, звертайте увагу на матеріали, які легко піддаються фарбуванню.

Добре себе зарекомендували скляні фартухи. Ви можете зробити його повністю білим або напівпрозорим, підсвічуючи зсередини. Таке рішення відмінно підійде для кухонь в стилі хай-тек або модерн.

скляні фартухи також легкі в очищенні, а також вигідно відображають вбудоване освітлення

Також можна нанести на фартух принт &8212; звичайний або 3д. з дерев'яною стільницею найкраще гармонують рослинні або етнічні мотиви, проте все залежить від обраного Вами стилю оформлення кімнати.

в якості фартуха можна використовувати улюблений пейзаж

Біла керамічна плитка & 8212; також чудовий вибір. Вона проста в догляді і коштує недорого. Однак врахуйте, що необхідно ретельно відшліфувати всі шви. В іншому випадку кухня буде виглядати дуже неакуратно.

Незвичайне, але дуже стильне рішення для білої кухні з дерев'яною стільницею &8212; цегляний фартух. Він може бути як білим, так і кольоровим. Головне, щоб відтінок гармоніював з тоном стільниці. Такий прийом підходить не тільки для лофт , де цегла &8212; один з основних матеріалів.

Ви можете застосовувати його в скандинавському стилі, шале, Провансі. Вибирайте не дуже великі цеглини &8212; вони виглядають куди цікавіше.

фартух, виконаний під справжній цегла, буде легко збирати пил, але виглядає ефектніше

Взагалі, не варто зациклюватися на білому кольорі фартуха. Саме він може стати головним колірним акцентом вашої кухні. Головне, щоб обраний тон поєднувався з відтінком деревини стільниці і гармоніював з вашої стилістичної ідеєю.

кольоровий фартух повинен поєднуватися зі стільницею. Імітацію дерева можна продовжити на стіну.

Вибираємо колір стільниці

Щоб правильно підібрати декоративні елементи і матеріали обробки, потрібна відправна точка в інтер'єрі. На білій кухні нею стає дерев'яна стільниця. Дуже важливо правильно підібрати тон &8212; він може істотно змінити візуальне сприйняття приміщення.

Теплі і насичені відтінки позбавлять білу кухню від зайвої стерильності. Вибирайте насичений коричневий, медовий, Коньячний тони.

Рекомендуємо відмовитися від занадто світлих порід &8212; ясен, світлий дуб. Вони на тлі білих фасадів просто загубляться і будуть виглядати занадто невиразно.

деревина світлих порід буде практично непомітна на білій кухні, що слід врахувати при виборі кольору

Венге і чорна деревина допускаються, якщо на кухні присутні інші відтінки: наприклад, зелені або жовті стіни, насичена підлога. В іншому випадку вийде занадто різкий контраст. Для більшості стилів оформлення кухні це неприйнятно &8212; за винятком, мабуть, хай-тека .

Багато що залежить і від розташування приміщення. Якщо на кухні мало природного світла, вона виходить на північ або захід, вибирайте насичені теплі тони. Холодні відтінки деревини дозволяється використовувати в світлих кухнях, де вони будуть згладжувати надлишок світла.

Стилі

Як ми вже писали вище, особливості таких кухонь в тому, що вони можуть вписатися практично в будь-який інтер'єр.

Біла кухня з дерев'яною стільницею в класичному стилі виглядає дивовижно, особливо якщо ви виберете натуральні матеріали для оформлення фасадів і підберете відповідний відтінок деревини.

Щоб приміщення не виглядало занадто нудним, додайте відповідний декор. Це може бути витончена патина на фасадах в тон стільниці, фігурна люстра, картини, красивий посуд. Постарайтеся не переборщити з іншими відтінками: надлишок фарб не притаманний класичному стилю.

на класичній кухні не варто екпериментувати з химерними аксесуарами або яскравими квітами

Для стилю бароко вибирайте максимально фактурну деревину. Це повинні бути дорогі породи дерева або їх імітація. В цьому випадку дуже виграшно виглядає поєднання дерева з металевими елементами: золото, бронза, мідь. Для бароко білий колір може виявитися занадто простим, тому розбавляйте його відповідним декором: світильники, Портьєри.

бароко & 8212; стиль багатства, тому навіть імітація дерева повинна виглядати максимально дорого
для доповнення стилю можна зробити раковину Золотий

Приділіть увагу обробці приміщення: шпалери і підлогу повинні бути бездоганними.

Ідеально така кухня виглядають в стилі кантрі. Велика кількість різноманітних дрібниць, бантиків, баночок і елементів сільського побуту на білому тлі виглядають дуже цікаво і незвично. За експериментуйте з формою гарнітура. Непогано виглядають кухні з нарочито-грубим оформленням &8212; імітація дощок і простих фасадів в цьому сезоні вважається трендом.

у стилі кантрі можна використовувати вже відомий прийом з дерев'яними аксесуарами
при виборі темної стільниці для кухні в стилі кантрі не забудьте додати яскравих елементів

Якщо ви хочете додати фарб, вибирайте незвичайний фон &8212; бірюзові, блакитні, ніжно-жовті стіни. Такий прийом підійде і для стилю прованс.

Останньому характерна наявність вільного простору і великої кількості світла. Саме цей ефект допоможуть забезпечити білі кухні з дерев'яною стільницею навіть в хрущовках , не кажучи вже про більш габаритних приміщеннях. Віддавайте перевагу кухням з різьбленими фасадами, округлої форми гарнітура. Стільницю краще зробити світлою або з відходом в жовті тони.

У стилі хай-тек особливі хитрощі не потрібні. Так, дерево вважається не дуже популярним матеріалом для цього стилю. Однак правильний підбір відтінків допоможе вам створити оригінальний інтер'єр. Краще вибирати темні тони деревини. Венге, занадто контрастний для більшості стилів, в цьому випадку буде виглядати ідеально.

при виборі темної стільниці допустимі темні кольори і на стінах

Щоб додати характерні хай-теку риси, доповніть вашу білу кухню з дерев'яною стільницею металевою раковиною. Втім, з металу можуть бути виготовлені і інші елементи &8212; лампи, дверні ручки, окантовка фасадів. Важливо також розуміти, які штори підібрати для такого інтер'єру. Класичні Портьєри категорично не підходять для складної стилістичної задумки &8212; краще зупинити на жалюзі або рулонних шторах.

Стиль мінімалізм &8212; ще один сучасний тренд. Віддайте перевагу глянцевим фактурам фасадів і не дуже рельєфною деревині. В цьому випадку краще виглядає імітація, а не натуральне дерево &8212; мабуть, єдиний виняток з правила &171;натуральне завжди краще&187;. Оттените гарнітур яскравими однотонними шпалерами або панелями &8212; так кухня в мінімалістичному стилі &171;заграє&187;.

мінімалісти можуть сміливо купувати стільниці, що імітують дерево

Найкраще біла кухня з дерев'яними стільницями виглядає в скандинавському стилі. Саме звідти і був запозичений цей тренд. Вибирайте матові, не дуже химерні за формою Фасади. В якості обробки віддавайте перевагу натуральним матеріалам. Непогано в стилі шале виглядає і цегла & 8212; бажано, білий.

Несподіване і сучасне рішення &8212; стиль поп-арт. Урізноманітніть свій інтер'єр яскравими принтами, підберіть незвичайні штори, наприклад, в великий горох. Така кухня виглядає дуже незвично і стильно, але вимагає увагу до деталей. Обов'язково, щоб відтінок стільниці перегукувався з іншими елементами. Це може бути обідній стіл, підвіконня або обробка стін.

Поп-арт додає життя білій кухні, але не переборщіть з фарбами

Ще один цікавий варіант &8212; використання такої кухні в стилі Шеббі-шик. Зазвичай його застосовують з великою обережністю, так як для Шеббі характерне використання безлічі декоративних елементів. Однак біла кухня дає великий простір для творчості &8212; на нейтральному тлі ви можете не бояться переборщити з декоративними елементами.

Якщо ж говорити про кухню в сучасному стилі, то тут дозволені будь-які поєднання. Гарнітур чудово впишеться навіть в найяскравішу комбінацію відтінків і фактур &8212; головне, знайти хоч один загальний елемент. Це може бути загальний матеріал фасадів, близький тон стільниці або витриманий в єдиному дусі стиль оформлення меблів.

Як бачите, білі кухні з дерев'яними стільницями використовують в найрізноманітніших стилях оформлення &8212; може, у вас виникне своя унікальна ідея? Дерзайте!

Реальні фото приклади

Зараз читають
Бежева кухня: інтер'єр, поєднання кольорів (100+ реальних фото)
Бежева кухня: інтер'єр, поєднання кольорів (100+ реальних фото)
Інтер'єр кухні, виконаний в бежевих тонах – класика дизайну. Беж завжди ...
Дизайн маленької спальні: 70+ фото прикладів та ідей оформлення
Дизайн маленької спальні: 70+ фото прикладів та ідей оформлення
Як оформити дизайн маленької спальної кімнати. Корисні ідеї та поради з ...
Новое youtube видео