Назад
Дизайн кухні вітальні: маленька кухня вітальня і велика, з барною стійкою і островом, фото

Навигация по разделу

Розвиток сучасних технологій, сміливих дизайнерських рішень, що переплітаються з модною сьогодні практичністю і комфортом. Привели до появи такого рішення як «кухня вітальня».

Це територія кухні і відповідно вітальні, які об'єднані разом, з метою додання більшого обсягу, функціональності і стилю житловому приміщенню.

Маленька кухня вітальня

Особливо актуально, застосування такого дизайнерського рішення, саме для обмежених в площі житлових приміщень.

За рахунок об'єднання двох приміщень в одне, досягаються наступні цілі і завдання:

 • Відбувається економія і оптимізація внутрішнього місця.
 • Забезпечується відмінна функціональність.
 • Краса і зручність інтер'єру.
 • Збільшення можливостей дизайнерського оформлення.

Переваги такого рішення припадуть якраз, до речі, для власників квартир і будинків з невеликою площею.

Наприклад, безліч приміщень, мають невдалу планування або маленький розмір. Розширення корисної площі за рахунок сусіднього простору, дозволяє вирішити безліч проблем.

Відкриваються можливості по установці більш містких гарнітурів, великих за розміром диванів, декоративних елементів.

Крім того, з'являються відмінні можливості для додання приміщенню неповторного і оригінального дизайну.

Крім гарного оформлення, така кімната дозволить, проводити сімейні свята і заходи з досить великою кількістю людей. Погодьтеся, маленькі, ізольовані кімнатки таким похвалитися не можуть!

Але найістотнішим плюсом, буде більш вільне планування і загальне відчуття простору і свободи, навіть в невеликих однокімнатних квартирках.

Даний факт позитивно позначиться на внутрішньому стані людини і дозволить великим сім'ям оптимізувати і поліпшити свої житлові умови.

Велика кухня

Якщо з невеликими обсягами все логічно і зрозуміло. То чому ж, власники більш просторих об'єктів, вдаються до аналогічних прийомів в плані поєднання вітальні і кухні?

Відповідь криється в тій же функціональності, стилі, дизайні, а найголовніше в можливості грамотного зонування.

Зонування, це поділ території приміщення, на ділянки з індивідуальною функціональністю кожного з них.

Тому, крім зон для приготування і прийому їжі, в просторих кімнатах, можуть створюватися Додаткові простору (наприклад, для відпочинку, робочої зони, розташування каміна і.т. п.).

Найпоширенішим способом зонування, є меблі і предмети інтер'єру.

Наприклад, для того, щоб візуально розділити зону приготування їжі від зони відпочинку. На лінії поділу, можна встановити довгий диван, після якого, починається територія для відпочинку і прийому гостей.

Другим популярним способом, який може використовуватися для поділу внутрішнього простору, є підлогове покриття.

Наприклад, для території кухонного гарнітура, буде логічна укладання на підлогу і частина стіни, стильною керамічної плитки . І, навпаки, для зони загального приміщення, можливо, застосувати паркет, ламінат , ковролін та інші матеріали.

Для більш чіткого позначення функціональних зон, часто використовують Стельовий дизайн або декорацію.

Наприклад: на стиках і переходах з однієї зони на іншу, встановлюють серію світильників, або багаторівневу конструкцію стелі.

Для візуального поділу різних частин приміщення, застосовують різні колірні гами при фарбуванні або обклеюванні стін.

Прямий гарнітур

Для того, щоб зрозуміти, яке розташування кухонних меблів (гарнітура) підійде саме вам. Необхідно відштовхуватися від конструктивних особливостей вашої кімнати (її площі, форми, довжини, ширини) і звичайно від дизайну, який ви плануєте втілити в життя.

Меблі на кухні, яка розташована по одній лінії (в ряд), найбільш популярна для невеликого і середнього розміру приміщень (від 20 квадратних метрів).

За рахунок установки таких практичних гарнітурів, забезпечується найбільша економія в невеликих і середнього розміру кімнатах.

Дозволяє, скомпонувати велику кількість приладів (холодильник, плита, посудомийна машина). Що надає одному їх ділянок кухні вітальні, величезну функціональність.

Крім хорошої функціональності, безсумнівним плюсом такого рішення є і універсальність. У зв'язку з тим, що застосувати прямий або лінійний гарнітур можна практично для будь-якого місця включаючи складну планування.

наприклад, є невеликий простір, з деякою кількістю виступів або вигинів. Г-подібна або П-подібна конструкція, не застосовна або займе через, чур, багато місця. Рішення очевидно-установка прямого гарнітура.

Головні переваги лінійного планування:

 • Простота проекту і монтажу.
 • Невисока ціна виготовлення меблів.
 • Хороша адаптація для інтер'єрів зі складним плануванням.
 • Оптимізація РЕШТИ квадратних метрів за рахунок компактного розташування.

Кутове планування

Якщо ви маєте невелику кухню, вітальню, віддаєте перевагу максимум вільного простору, функціональність і не хочете йти на компроміси. Тоді, гарнітури з кутовим розташуванням те, що вам потрібно!

Таке розташування, є найбільш раціональним з точки зору економії дорогоцінного внутрішнього простору.

Деякі переваги кутових гарнітурів:

 • Відмінний потенціал внутрішньої місткості.
 • Раціональне використання кожного метра території.
 • Багато варіацій макета.
 • Можливість для кутової установки мийки.
 • Гарне поєднання з елементами барної стійки.
 • Непогана застосовність для ідей зонування.
 • Комфорт і універсальність.
найпоширенішими видами кутових гарнітурів, є конструкції: нагадують за своєю формою букву «Г» і схожі з буквою «П».
залежно від вашого випадку, можливо, використовувати той чи інший варіант.

Кухня вітальня з барною стійкою

Любите веселі домашні посиденьки в компанії старих друзів за келихом вина? Тоді зверніть вашу увагу, на можливість компонування вашого гарнітура барною стійкою.

Завдяки їй, ви отримаєте зручні і компактні сидячі місця, а так само, забезпечите зберігання барного приладдя (келихів, пляшок з алкоголем).

Погодьтеся, що вечірки і посиденьки з алкоголем проходять не кожен день! Нічого страшного, барна стійка це багатофункціональне місце. У більшості випадків, її можна використовувати для швидких перекусів, не займаючи і не накриваючи великий обідній стіл.

Крім того, за стійкою можна зручно розташуватися з планшетом або ноутбуком, читати книги з кулінарії. Використовувати як поверхню для тимчасового складування гаджетів та інших речей.

Бувають і випадки, коли в дуже маленьких квартирах, барна стійка замінює цілий обідній стіл. З точки зору конструктивних особливостей, барні стійки бувають різних конфігурацій, розмірів, форм і розташування.

Наприклад, що примикають до гарнітуру, що стоять відокремлено від нього, що є частиною підвіконня та інші різновиди.

Широкий вибір виробів барного призначення, дозволяє вписати стійку в інтер'єр кухні практично будь-якого дизайну і розміру. А простота монтажу і оригінальність, нікого не залишить байдужим до цього прекрасного і сучасного рішення.

Кухня вітальня з островом

Останнім часом при плануванні і ремонті кухонних приміщень, набирає велику популярність таке дизайнерське рішення як Острів! Що ж цей таке і чи є в цьому необхідність?

Кухонний острів – це відокремлене (відокремлене) від інших елементів кухонного гарнітура, робоча поверхня. Острів може виготовлятися з різних матеріалів (дерева, пластика, цегли і бетону).

Його функціональні призначення, залежать від тієї чи іншої мети використання. Хтось, встановлює на його поверхні плиту, для приготування і розігріву пиши.

Деякі, встановлюють елегантні раковини з кранами і змішувачами, для комфортної первинної обробки харчових продуктів. Інші, використовують кухонний острів і для приготування і вживання їжі.

В незалежності від цілей використання, таке дизайнерське рішення багатьох приведе в захват і додасть функціональності і ексклюзивності будь-якій кухні вітальні.

Зверніть увагу! можливість установки такого острова, передбачає наявність великого простору для його розміщення. Так як, сама його конструкція, має на увазі вільний доступ до нього з усіх боків.

Крім практичною і функціональної стільниці, острів має підставу, яке в свою чергу може компонуватися додатковими відсіками, ящиками для зберігання посуду і кухонного начиння. По-великому рахунку, дане рішення, найбільше, підходить для великих приміщень в заміських будинках.

Великий диван

Габаритна м'які меблі, грає одну з ключових ролей в інтер'єрі будь-якої кімнати. Не виняток і суміщені вітальня і кухня.

В даному випадку, диван грає роль зонального роздільника. Одночасно служить для комфортного розміщення людей і в деяких випадках є спальним місцем.

Якщо міркувати про питання вибору тієї чи іншої моделі, то кінцевий вибір залежить від індивідуальних переваг кожного. Однак, незалежно від виду, кольору і розміру виробу, воно повинно бути максимально зручним і функціональним. Природно, що дивани великих розмірів повинні встановлюватися у відповідних для цього кімнатах.

Кухня вітальня (реальні фото)

Зараз читають
Рейкова стеля на кухні: 20+ реальних фото прикладів
Рейкова стеля на кухні: 20+ реальних фото прикладів
Як вибрати рейкова стеля для кухні. Різновиди, таблиця з плюсами і мінус ...
Декоративна штукатурка на кухні: гайд за вибором, реальні відгуки, 30+ фото прикладів
Декоративна штукатурка на кухні: гайд за вибором, реальні відгуки, 30+ фото прикладів
Декоративна штукатурка в інтер'єрі кухні. Як вибрати, особливості догляд ...
Як відбілити кухонні рушники: 9 ефективних методів
Як відбілити кухонні рушники: 9 ефективних методів
9 ефективних способів відбілити кухонні рушники в домашніх умовах. Чому ...
Новое youtube видео